Zestaw drewnianych kredek dla najmłodszych

Kolorowanie rozwija wiele umiejętności u najmłodszych dzieci. Rysowanie kredkami to podstawowa czynność, jakiej uczą się dzieci na wczesnym etapie edukacji. Już roczne dzięki, które zaczyna chodzić i wstawać, może korzystać z drewnianych, bezpiecznych kredek Bambino. Piękne, intensywne kolory zawdzięczamy wielobarwnym rysikom. Maluchy lubią wyraziste i intensywne kolory. Mogą dzięki nim kształtować wyobraźnię. 

Akcesoria z drewna do rysowania 

kredki bambino drewnianePodręczne akcesoria do przedszkola zajmują ważne miejsce w wyprawce malucha. Już najmłodsze dzieci, nawet te, idące do żłobka, uczą się malowania drewnianymi kredkami. Grube i bezpieczne oprawy sprawiają, że kredki Bambino należą do najchętniej kupowanych przedmiotów szkolno-przedszkolnych. Najmniejszy zestaw zawiera około dziesięciu kolorów. Duże, metalowe opakowanie obejmuje nawet dwadzieścia barw w różnych odcieniach. W takim komplecie z kredkami Bambino mogą być umieszczone temperówka, specjalna, z grubszym otworem oraz praktyczna, wydajna gumka. Łatwe zakupy dla przedszkolaka zrobi każda mama w sklepie internetowym z przyborami szkolnymi. Na liście z wyprawką przedszkolną znajdują się najczęściej kredki Bambino drewniane. Są trwałe, odporne na złamania rysików. Wychowawcy przedszkolni biorą pod uwagę bardzo ważny aspekt bezpieczeństwa. Właśnie ten typ kredek z delikatnie zaokrąglonym rysikiem minimalizuje niebezpieczeństwo ukłucia się końcówką. W gronie maluchów panuje rodzinna, domowa atmosfera, a kredki Bambino są ważnym elementem codziennych ćwiczeń manualnych. Dzięki nauce rysowania, najmłodsi doskonalą wiele pożytecznych umiejętności intelektualnych oraz motorykę, która będzie niezwykle pomocna podczas doskonalenia pisania piórem, już w starszych klasach szkoły podstawowej.

Wspomnienia z dzieciństwa zawierają często detale i najmniejsze drobiazgi. Maluchy uwielbiają rysować i tworzyć na swój własny, nieporadny sposób. Malowanie kredkami Bambino w drewnianej oprawie to jedna z ulubionych czynności wykonywanych w żłobku i przedszkolu. Okrągłe, grube i bezpieczne kredki sprzyjają rozwijaniu talentów już na pierwszym etapie edukacji w żłobku oraz w przedszkolu. Intensywne barwy ukryte w komplecie kolorowych kredek zapewniają wspaniałą, edukacyjną zabawę rozwojową każdemu dziecku.