komora hiperbaryczna na sprzedaż

Zakup komory hiperbarycznej

Pierwsze komory hiperbaryczne pojawiły się wiele lat temu i były stworzone w celu przeprowadzania terapii tlenowych. Są one pewnego rodzaju szczelnymi przestrzeniami, w których podawany jest pacjentom czysty tlen o szerokich właściwościach leczniczych. Już po kilku zabiegach w takiej kabinie hiperbarycznej, można odczuć pozytywne skutki działania czystego tlenu.

Ile kosztują komory hiperbaryczne?

komora hiperbaryczna na sprzedażJeszcze nie tak dawno, niewiele osób słyszało o komorze hiperbarycznej, ponieważ głównie była ona zarezerwowana dla sportowców i pacjentów z określonymi schorzeniami. Dziś zostało udowodnione szerokie działanie lecznicze tlenoterapii, w związku z czym jest ona szeroko stosowana przez osoby o różnych problemach zdrowotnych i nie tylko. Przede wszystkim tlenoterapia przyczynia się do poprawy krążenia krwi, wspiera organizm w walce z zakażeniami, działa bakteriobójczo i bakteriostatycznie, zmniejsza objętość pęcherzyków gazu czy przyśpiesza eliminację tlenku węgla z organizmu u osób, które się zatruły czadem. Na takie zabiegi są  kierowane osoby nie tylko z chorobami układu oddechowego, ale różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi, neurologicznymi, metabolicznymi czy krążeniowymi. Komora hiperbaryczna na sprzedaż jest dostępna, przede wszystkim bezpośrednio u producentów i pośredników. Dostępne są modele jedno lub wieloosobowe. Te pierwsze przeważnie są stosowane w gabinetach odnowy biologicznej lub salonach urody, natomiast wieloosobowe są na wyposażeniu centrów rehabilitacyjnych czy ośrodków leczniczych. Oba modele działają na tej samej zasadzie, czyli w pozycji stojące, siedzącej lub leżącej jest podawany czysty tlen, najczęściej poprzez maskę. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i sprawdzone przez setki tysięcy pacjentów, którzy każdego roku odbywają terapie tlenowe. Ważne jest, aby je powtarzać co jakiś czas, bo skutecznie regenerują organizm.

W powietrzu, którym oddychamy znajduje się tlen, ale jest on zanieczyszczony różnymi substancjami, zatem wdychanie go może powodować choroby układu oddechowego, krążenia czy nawet choroby nowotworowe. W przypadku komory hiperbarycznej, tlen jest w stu procentach czysty i podawana pod trzy razy wyższym ciśnieniem niż atmosferyczne, dzięki czemu trafia nawet do niedotlenionych miejsc.

Więcej na: https://omnioxy.com/