Wynajem komfortowych pokoi w Jaśle

Jakiś czas temu cała nasza rodzina wybierała się w odwiedziny do dalszych krewnych, do województwa podkarpackiego. Ponieważ warunki mieszkaniowe krewnych nie były przystosowane do tego, aby pomieścić tak licznych gości, zdecydowaliśmy, że poszukamy osobnych miejsc noclegowych, aby nie sprawiać kłopotu.

Wynajęcie pokoi w hotelu w Jaśle

pokoje do wynajęcia JasłoPrzygotowując się do wyjazdu, postanowiłam poszukać najlepszych opcji w Internecie. Jeśli chodzi o tanie pokoje do wynajęcia Jasło ma ich w swojej bazie noclegowej całkiem sporo. W sieci znalazłam kilka hoteli i pensjonatów, które spełniały potrzeby naszej dużej rodziny. Po przejrzeniu wszystkich ofert, zdecydowałam się na malowniczy hotel położony w samym centrum miasta. Zarezerwowałam dwa pokoje dla swojej rodziny. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, naszym oczom ukazał się bardzo ładny budynek z dużym parkingiem dla gości. Gdy weszliśmy do środka, od razu skierowaliśmy się do recepcji, gdzie sympatyczna pani skierowała nas do naszych pokoi. Wystrój hotelu bardzo nam odpowiadał, ponieważ kolorystycznie nawiązywał do miesięcy letnich, a meble oraz dekoracje były wysmakowane i dobrym guście. Pokoje także spełniły nasze oczekiwania. W pokoju naszych dzieci panował ład i porządek, łazienka była duża i przestronna, mieli możliwość korzystania z dużego i nowoczesnego telewizora, a łóżka były wygodne i schludne. W naszym pokoju również panował nieskazitelny porządek. Duże i przestronne łóżko zachęcało do odpoczynku, a dodatkowa przestrzeń w postaci balkonu była dla nas dodatkowym udogodnieniem. Łazienka była wyposażona w dużą wannę, w której mogliśmy wziąć również prysznic. Nad zlewozmywakiem znajdowało się ogromne lustro z przepięknie wykonanym oświetleniem, a na łazienkowej szafce znalazłam komplet świeżych pościeli i ręczników. Podczas całego pobytu, gdy spaliśmy w hotelu byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz jakości oferowanych usług. Pokoje były regularnie sprzątane, a wszystko było w wysokim standardzie.

Wizyta u rodziny była udana. Cieszyłam się, że razem z moimi bliskimi mogłam  spędzić kilka dni poza domem. Dzięki temu, że zarezerwowałam bardzo komfortowe i gustowne miejsca noclegowe, mogliśmy spędzić ten czas w gronie najbliższych, podczas którego cieszyliśmy się swoim towarzystwem.