Wynajem garażu metalowego

Musiałam się przeprowadzić z domku na przedmieściach do mieszkania w centrum, w związku z tym musiałam znacząco zmienić swoje życie. Miałam inny dojazd do pracy, nie miałam ogródka, ale przynajmniej kaloryfery zawsze były ciepłe i nie musiałam się martwić o dorzucanie do pieca. Problemem stanowiło także parkowanie samochodu. Pod blokiem było mało miejsc i wszystkie pozastawiane.

Garaż od najlepszego producenta

najlepszy producent garaży metalowychParkowanie na ulicy mi się nie podobało, bo widziałam kiedyś sytuację jak ktoś walną w auto stojące przy chodniku i odjechał. Moje auto było nowe i dbałam o nie, żeby jak najdłużej mi służyło. Poza tym skrobanie szybek w zimie zajmuje sporo czasu, tylko szyby się rysuje. Auto się niszczy, lakier blaknie. Chciałam zabezpieczyć swoje auto. Dlatego jak dowiedziałam się, że tuż przy moim bloku właściciel małej działki chce pobudować mały parking to byłam tym zachwycona. Zamierzał on kupić garaże blaszane i potem je wynajmować. Najlepszy producent garaży metalowych dał mu zniżkę na zakup dziesięciu sztuk. Garaże były naprawdę dobrej jakości. Miały izolację z pianki poliuretanowej, solidne drzwi na mocny zamek, a w środku doprowadzono nawet prąd, więc dało się zamontować żarówkę. Bardzo przydatne kiedy zimą chce się dolać płynu do spryskiwaczy, a dookoła jest ciemno. Bez wahania zgłosiłam się żeby wynająć taki garaż i już tydzień później moje auto czekało bezpiecznie w garażu, zamiast na ulicy. Nie musiałam się martwić o miejsce parkingowe, skrobanie szyb, czy że ktoś zarysuje mi auto. Garaż wyglądał dokładnie tak jak na projekcie. Drzwi dobrze ,,chodziły” i nie miałam problemu z ich podnoszeniem. W garażu nie było ogrzewania, ale sama izolacja sprawiała, że auto nie było tak nieprzyjemnie zimne, jakby stało na zewnątrz. Był on dosyć duży, także moje auto mieściło się tam z zapasem. Mogłam wrzucić tam też opony letnie na zmianę, czy zapas płynów do samochodu. Wszystko to na malym regale.

Własny garaż metalowy to zbawienie dla mieszkańców bloku. Auto się nie niszczy, nie wychładza, ani nie nagrzewa. Jest zabezpieczone przed złodziejami, jak również przed nieostrożnymi kierowcami, którzy stają za blisko i mogą zarysować drzwi. Wynajem garażu nie jest drogi, więc to same korzyści. Myślę, że każdy powinien rozważyć taką opcję.