Wykonanie sesji korporacyjnej

Jestem szefem sporej i dobrze prosperującej firmy. Posiadam kilka działów, na których czele stoją bardzo odpowiedzialni ludzie. Ostatnio postanowiłem zadbać o firmową stronę internetową i ją nieco zaktualizować. Chciałem pokazać potencjalnym klientom, kto z załogi odpowiada za konkretną część tego biznesu. Chciałem również, by zdjęcia pracowników były jednolite i profesjonalne, dlatego też zdecydowałem się na usługi fotografa, który miał wykonać moim pracownikom profesjonalną sesję korporacyjną.

Sesja korporacyjna u fotografa

sesje korporacyjneJako szef niedużej, aczkolwiek prężnie rozwijającej się firmy, jestem odpowiedzialny nie tylko za organizację, ale i również za swoich pracowników i ich rodziny. Dlatego też ostatnio gorączkowo myślałem nad tym, co mógłbym poprawić. I wpadłem na pewien pomysł. Nasza firmowa strona internetowa z pewnością wymagała odświeżenia. Pomyślałem, że fajnie byłoby pokazać obecnym i przyszłym klientom, kto stoi za konkretnymi działami w firmie, bez których by nie istniała. Chciałem umieścić na stronie zdjęcia szefów tych działów. Zdjęcia jednak musiały być profesjonalne i wykonane w jednakowym stylu. Dlatego też zainteresowały mnie tak modne ostatnio sesje korporacyjne. Wszedłem więc w przeglądarkę internetową i zacząłem się rozglądać, który fotograf w okolicy mógłby wykonać moim pracownikom korporacyjną sesję. W końcu znalazłem świetnego fotografa, który był bardzo chwalony przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. Postanowiłem nawiązać z nim współpracę. Skontaktowałem się więc z nim i umówiłem na konkretny termin. Później ogłosiłem tę nowinę swoim pracownikom, którzy zareagowali bardzo optymistycznie na moje wieści. Aż sam byłem dość mocno zdziwiony!

Teraz kiedy moi pracownicy i ja, jesteśmy już po sesji korporacyjnej, firmowa strona internetowa prezentuje się o wiele lepiej. Ma znacznie bardziej ludzkie oblicze! Głęboko wierzę w to, że dzięki temu klienci chętniej będą korzystali z naszych usług. Atmosfera na korporacyjnej sesji była bardzo sympatyczna i miła. Fotograf, który ją wykonywał miał bardzo dobre podejście do każdego z nas. Dzięki temu każdy wyszedł na zdjęciu korzystnie i bardzo profesjonalnie! Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Są one bowiem niezwykle owocne.