Sztuczne rzęsy alternatywą dla tuszy

 

oraz częściej można zauważyć panie, których wachlarz nad okiem zaskakuje lub wręcz odrzuca. Sztuczne rzęsy zyskały na popularności już jakiś czas temu. Aby wyglądały ładnie i nie oszpecały wyglądu muszą być wykonanie starannie i profesjonalnie. Do tego doklejane rzęsy powinny być robione odpowiednią techniką i materiałem? Jakie techniki można spotkać? Warto zdecydować się na sztuczne rzęsy.

Sens doklejania sztucznych rzęs u kobiet

rzęsy objętościoweMetod i technik doklejania sztucznych rzęs jest wiele. Jak wiele jest zwolenniczek, a zarazem przeciwniczek doklejania. Niektóre z kobiet nie mogą jednak sobie pozwolić na nie poprzez uczulenie jakie posiadają na klej, który jest niezbędny do zaaplikowania sztucznych rzęs. To, jaka metoda zostanie wybrana przez klientki zależy od preferencji ich samych czy też układu twarzy, rozmiaru oczu. Do metod jakie można zastosować jeśli chodzi o sztuczne rzęsy można zaliczyć metodę 3D, 4D, 5D, 1:1, 2:1, rzęsy objętościowe oraz russian volume czy holywood effect. Jeśli chodzi o rzęsy objętościowe pozwalają na efekt pogrubienia. Metoda ta polega na pogrubieniu optycznemu własnych rzęs i doklejeniu nowych. Mając na myśli powyższe metody, to rzęsy te są aplikowane na dłuższy czas. Zwykle wytrzymują od 3 do 4 tygodni. A koszty sztucznych cen się wahają w zależności od salonów i od miast, gdzie się szuka. W mniejszych miejscowościach lub robione rzęsy przez prywatną osobę zaczynają się od 100 zł, jeśli jednak chce się udać do profesjonalnego salonu, gdzie można poczuć się komfortowo, to warto wybrać się do profesjonalnego salonu. Ceny zwykle kończą się na kilkuset złotych, standardowo do 400 złotych, Wszystko uzależnione jest od lokalizacji, metody i użytych rzęs. Do wyboru rzęs jest mnóstwo od tych syntetycznych do tych z norek czy podobnych. Waga rzęs uzależniona jest od materiału, z jakiego zostały wykonane. Rzęsy zwykle na początku i na końcu są cieńsze aniżeli pośrodku. Zabieg przedłużania rzęs należy do zabiegów bezbolesnych, krótkich i bezpiecznych. Pod warunkiem braku czynnika uczulającego na pojedyncze osoby.

Chcąc posiadać długie i gęste rzęsy oraz podkreślić magię i głębię oczu lub też chcąc zaoszczędzić parę minut rano przed lustrem należy zastanowić się nad usługą przedłużania rzęs. W sztucznych rzęsach można bez problemu spać, a ich pielęgnacja ogranicza się do minimum. Wystarczy przemyć płynem do demakijażu, jeśli ma się cienie do powiem w ciągu dnia, a następnie przeczesać.