Szkło hartowane ochroni ekran smartfona

 

Najnowszej generacji smartfony to urządzenia, które praktycznie się nie psują. Raz kupione urządzenie będzie działać dopóty dopóki nie wymienimy go na nowe. Trochę inaczej sytuacja wygląda w przypadku ekranów, które już nie są takie niezniszczalne jak wnętrze smartfonów. Na szczęście jest wiele dodatkowych akcesoriów, które mogą zabezpieczyć wrażliwy na uderzenia ekran smartfona. Bez względu na rodzaj telefonu i jego markę możemy kupić szkło ochronne.

Serwisy gsm oferują montaż hartowanego szkła

szkło hartowane huawei p30 proChcąc zabezpieczyć ekran swojego telefonu to najlepiej udać się z nim do najbliższego serwisu gsm. W serwisach można kupić zarówno folię ochronną jak i specjalne szkło czy pancerne obudowy. Jeśli mamy telefon z górnej półki to warto zainwestować kilkadziesiąt złotych i go dodatkowo zabezpieczyć. Tym bardziej, że przykładowo szkło hartowane huawei p30 pro kosztuje maksymalnie osiemdziesiąt złotych. Sam telefon kosztuje kilkadziesiąt razy więcej. A trzeba wiedzieć, że napraw po rozbiciu szkła nikt nam nie zrobi w ramach gwarancji, no chyba, że wykupimy dodatkową gwarancję w formie ubezpieczenia. Przy dzisiejszych cenach topowych modeli telefonów nie ma co ryzykować. Kilkadziesiąt złotych to naprawdę żaden wydatek, a przy upadku telefonu nie musimy się martwić, że ekran telefonu ulegnie zniszczeniu. Trzeba też liczyć się z tym, że wymiana ekranu w nowoczesnych smartfonach to koszty rzędu kilkuset złotych. Szkło hartowane można kupić też samemu i na własną rękę je zamontować. Chyba można być spokojniejszym, jeśli takiej wymiany dokona fachowy serwisant. Samo zamontowanie szkła to kwestia kilkunastu minut, dlatego serwisy gsm usługę tą wykonują na miejscu. Nie trzeba czekać ani zostawiać telefonu na dłużej w serwisie. Dzisiaj żyjemy szybko i dynamicznie, więc tym bardziej warto zabezpieczyć swój smartfon przez upadkiem.

Nic bardziej nie boli jak rozbicie ekranu w nowym i drogim smartfonie. Nie uchronimy telefonu przez upadkiem z wysokości, ale możemy uchronić ekran telefonu przez konsekwencjami tego upadku. Jeśli zamontujemy specjalne szkło ochronne na ekran telefonu to możemy być pewni, że nic się z ekranem telefonu nie stanie. Jeśli telefon przypadkowo nam upadnie to siłę uderzenia zaabsorbuje szkło ochronne, które zamontujemy.