Sprzęt ortopedyczny w Opolu

Od kilku lat aktywnie udzielam się w rozwoju naszego młodzieżowego klubu sportowego w Opolu. Prowadzimy kilka sekcji, z których największą jest oczywiście ta dotycząca piłki nożnej, chociaż intensywnie rozwijana jest także sekcja koszykarska oraz lekkoatletyczna. Licząc wszystkie roczniki w naszym klubie jest ponad setka dzieciaków i należymy do największych w mieście.

Współpraca ze sklepami ortopedycznymi

sklep ortopedyczny opoleOczywiście nawet pomimo opieki wykształconych trenerów i fizjoterapeutów przy tak dużej liczbie zawodników nie jest możliwe całkowicie unikanie kontuzji przez cały sezon. Na szczęście kiedy mamy wsparcie lokalnych przedsiębiorców, a jeśli chodzi o współpracujący z nami sklep ortopedyczny Opole jest miastem, w którym chętnych do podpisania umowy z naszym klubem nie brakowało. Dzięki niej nasi zawodnicy mogą liczyć na aż pięćdziesiąt procent zniżki na większość artykułów z asortymentu sklepu, który swoją drogą jest na tyle szeroki, że jeszcze nie zdarzyło się, żeby nie można było zrealizować jakiegoś zamówienia. Dodatkowo jako klub możemy liczyć na na siedemdziesiąt procent zniżki na sprzęt ortopedyczny wykorzystywany podczas zajęć prowadzonych przez naszych fizjoterapeutów z zawodnikami. W zamian za to wszystko sklep ortopedyczny może liczyć na reklamę na naszym stadionie i stronie internetowej, a ponieważ nasz klub jest bardzo popularny w mieście, to współpraca jest też dobrze odbierana przez mieszkańców, którzy chętniej sami korzystają z usług sklepu.

Podjęcie współpracy sponsorskiej z młodzieżowymi klubami sportowymi jest dobrym sposobem na zbudowanie pozytywnego wizerunku w danej społeczności. Zwłaszcza sklepy ortopedyczne, dla których zaufanie klientów jest kluczowe dla rozwoju działalności i przekonaniu klientów do dokonywania zakupów właśnie u nich.