Skuteczny detektyw z Krakowa

Podejrzewam, że mój mąż mnie zdradza. Od kilku tygodni zaczął się dziwnie zachowywać – wraca później do domu z pracy, zmienił styl ubierania się i całkowicie mnie unika. Moja przyjaciółka twierdzi, że przechodzi kryzys wieku średniego, ale ja sądzę, że to coś innego. Moja kobieca intuicja podpowiada mi, że w życiu mojego męża pojawiła się inna kobieta – zapewne młodsza kochanka o nieprzeciętnej urodzie. Ja jestem bardzo zadbana kobietą, więc tak podejrzewam.

Polecana agencja detektywistyczna od wykrywania zdrad małżeńskich

prywatny detektyw - krakówMam namiary do najlepszego krakowskiego detektywa, który specjalizuje się w wykrywaniu zdrad małżeńskich. Detektyw ten jest niesłychanie popularny w całym Krakowie, a nawet w Polsce. Nie raz czytałam o jego sukcesach w lokalnej gazecie i za każdym razem byłam pod wrażeniem jego umiejętności. Zadzwonię pod wskazany numer telefonu i umówię się na spotkanie. Miałam przyjemność przez kwadrans porozmawiać z detektywem i zarezerwować najbliższy wolny termin. Jak się okazuje, jeśli komuś jest pilnie potrzebny profesjonalny, prywatny detektyw – Kraków ma do zaoferowania wielu specjalistów w tej dziedzinie. W krótkiej rozmowie telefonicznej z detektywem, dowiedziałam się, że na najbliższe spotkanie – czyli w piątek, powinnam wziąć ze sobą aktualne zdjęcie męża. Detektyw poprosił mnie także o adresy miejsc, do których uczęszcza najczęściej mąż po pracy. Detektyw powiedział, że jak zajdzie taka potrzeba, to może nawet zeznawać w sądzie jako świadek w czasie sprawy rozwodowej. Mam jednak nadzieję, że taka sytuacja nie będzie mieć miejsca, bo męża bardzo kocham i nie chcę rozwodu. Oczywiście, jeżeli okazałoby się, że mnie zdradza, wtedy innego wyjścia nie będzie. Jest to jednak najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Detektywa wynajmę na początek na dwa tygodnie.

Jeśli chodzi o koszt wynajęcia detektywa, to jest on uwarunkowany rożnymi czynnikami. Przede wszystkim, cena jest uzależniona od tego, jakie sprzęty podczas pracy detektywa będą użyte. Może się bowiem wydarzyć, iż detektyw będzie zmuszony wyjechać za śledzonym za granicę albo skorzystać z pomocy najnowocześniejszego drona. Detektyw posiada także noktowizory i najlepsze kamery. Muszę przyznać, że mam cichą nadzieję, że mąż jest i wierny i nie ma żadnego romansu.