Skuteczne działanie żelu Juvederm Ultra

Wypełniacze stosowane są obecnie bardzo powszechnie w medycynie estetycznej, gdyż pozwalają w szybki i bezpieczny sposób przywrócić młody i zdrowy wygląd. Są mniej inwazyjne niż inne zabiegi- na przykład lifting. Większość wypełniaczy spłyca zmarszczki i likwiduje bruzdy zaledwie w kilkanaście minut, a rezultaty utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Bardzo często dzięki innowacyjnym produktom skóra nabiera promiennego i młodego wyglądu, staje się jędrna i napięta, a zmarszczki znikają już po jednorazowej iniekcji.

Nowoczesny żel Juvederm do wypełniania zmarszczek

żel juvederm ultraDziałanie wypełniaczy poza wygładzeniem zmarszczek dostarcza skórze wielu substancji bioaktywnych wpływających na procesy regeneracyjne i biologiczne w komórkach skóry. Dużą popularnością wśród kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej cieszy się żel Juvederm Ultra będący wersję usieciowanego kwasu hialuronowego. Pochodzący z bakterii kwas hialuronowy intensywnie oddziałuje na komórki skóry, stymulując do szybszej regeneracji włókna kolagenowe i elastyny. Wpływa na odpowiednie nawilżenie tkanek, zwiększa mikrokrążenie i tym samym intensywnie odżywia komórki. Kwas hialuronowy jest jednym z najbardziej popularnych wypełniaczy, a żelowa wersja, jak w przypadku żelu Juvederm, stanowi idealny preparat stosowany w celu zlikwidowania niedoskonałości skóry spowodowanych mijającym czasem lub czynnikami środowiskowymi. Przeznaczony jest do wypełniania średnich i głębokich zagłębień skórnych, a także do zwiększania objętości ust i podkreślenia konturów warg. Dodatkowo w preparacie znajduje się środek znieczulający zmniejszający ból odczuwany podczas iniekcji. Preparat podaje się w średnie lub głębokie warstwy skóry, a jego działanie utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Wypełniacze znajdują zastosowanie także w modelowaniu i zwiększaniu objętości niektórych partii ciała i twarzy takich jak policzki, skronie lub broda. Wykorzystuje się je także do korekty doliny łez i podkrążonych oczu. Stosowanie wypełniaczy jest szybkie, stosunkowo proste i łatwo dostępne.

Wiele gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej oferuje zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnego preparatu Juvederm w bardzo atrakcyjnych cenach. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego powstrzymuje procesy starzenia skóry i pobudza komórki skóry do szybszej regeneracji i odnowy biologicznej. Dlatego żel Juvederm jest tak chętnie używany przez lekarzy kosmetologów. Wykazuje się również łatwą adaptacją w tkankach z bardzo długim rozkładem. Dzięki temu efekty otrzymuje się bardzo szybko, a czas działanie kosmetyku wydłuża się do wielu miesięcy.