Ram Mounts – uchwyty do elektroniki

Każdy, kto spędza dużo czasu jeżdżąc na quadzie lub motocyklu wie, że w ekstremalnych warunkach potrafi czasem trochę trząść. W tym sporcie, jak i wielu innych, potrzebne jest wsparcie narzędzi elektronicznych. Na szczęście, amerykańska firma Ram Mounts, od niedawna dystrybuowana także w Polsce, stworzyła różnego rodzaju uchwyty na smartfony czy nawet laptopy, które nie mają sobie równych jeśli chodzi o stabilność i wytrzymałość.

Popularne uchwyty urządzeń mobilnych

ram mountsUchwyty tej marki zostały stworzone specjalnie dla rowerów, motocykli, quadów, a także innych pojazdów, np. wózków widłowych. Za ich pomocą zamocować można smartfony, tablety, nawigacje czy nawet laptopy. Wszystkie zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby sprawdzały się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ram Mounts to firma, która cieszy się bardzo dobrą opinią w branży. Jej produkty są polecane tym, którzy lubią czuć wiatr we włosach a jednocześnie nie chcą przejmować się bezpieczeństwem urządzeń mobilnych zamocowanych do pojazdu. Ram Mounts chwali się nie tylko wytrzymałością i stabilnością samych uchwytów lecz też systemem montażowym, z którym poradzi sobie największy laik, a który jednocześnie uznaje się za jeden z najmocniejszych na rynku. Nic dziwnego, że wiadomość o dystrybucji produktów tej marki w Polsce przyjęto z taką radością. A dostępny asortyment jest naprawdę szeroki.

Firma ta oferuje również inne ciekawe produkty, w tym np. uchwyty do wędek, które umieszcza się na różnego rodzaju łodziach. Niezależnie od wybranego produktu, można mieć pewność, że Ram Mounts nie zawiedzie naszych oczekiwań i sprawdzi się w najbardziej nieprzewidywalnej trasie, zarówno w środku pojazdu, na przykład w samochodzie, jak i na zewnątrz, gdzie czeka go prawdziwy test wytrzymałości.