Projektowanie to moja pasja

Moja przygoda z projektowaniem wnętrz zaczęła się, kiedy jako mały chłopiec dostałem na urodziny grę komputerową – popularny symulator życia. Spędziłem w tej grze setki, a może nawet tysiące godzin, w czasie mojego dzieciństwa i w okresie dorastania, budując różnego rodzaju budynki od podstaw. Nawet pobierałem z Internetu specjalne modyfikacje, zawierające dodatkowe wyposażenie domu.

Moje najlepsze projekty wnętrz

projektowanie wnętrz toruńZ czasem okazało się, że i to jest dla mnie za mało, więc te pomysły, których nie mogłem zrealizować w grze, przelewałem na papier. W przeciwieństwie do moich rówieśników, nie miałem problemu z wyborem swojego kierunku kształcenia. Po studiach zatrudniłem się w renomowanym biurze projektowym. Długo pracowałem na swoje imię, przez kilkanaście lat mojej pracy, zdobyłem zaufanie klientów i uznanie w branży. Robiłem projekty dla wielu znanych, bardziej lub mniej, osobistości kina, telewizji, sportu, piosenki, a nawet wykonywałem projekty dla kilku sław polskiej sceny politycznej. Zapadło mi w pamięci kilka ciekawszych projektów. Prawdziwym wyzwaniem było dla mnie zaprojektowanie willi znanego muzyka. Ma on dość nietypowy gust, jego wizerunek sceniczny jest ekstrawagancki, musiałem więc wymyślić jakiś sposób, na okiełznanie jego ulubionego kiczu i przedstawienie go we wnętrzu w wysmakowany sposób. Każdy wykonany przeze mnie projekt jest wizytówką moich umiejętności, zawsze muszę dawać z siebie sto procent, nie mogę sobie pozwolić na fuszerkę. Jednym z moich ulubionych zleceń było zaprojektowanie mieszkania w stylu barokowego Torunia. Wtedy poczułem, że nie bez powodu, ludzie mówią, że mam we krwi projektowanie wnętrz toruń okazał się magicznym miejscem. Na każdym kroku można zobaczyć piękne zabytki architektury. Jest to miasto ze starą duszą. Moja klientka była bardzo zadowolona z efektów mojej pracy, bo była to realizacja projektu z moim nadzorem. Chętnie chwalę się nią wśród moich kolegów z branży.

Lubię myśleć o sobie, jako o artyście, a o moich realizacjach, jako o dziełach sztuki. Myślę, że jak najbardziej mam do tego prawo. Moje prace są znane w całym kraju, otrzymałem kilka branżowych nagród i pracowałem dla wielu prominentnych osób. Ciężko pracowałem na swoją pozycję na rynku i zasłużenie zajmuję miejsce na piedestale, wśród polskich projektantów.