Poszukiwania męskich dresów

Jestem aktorem teatralnym. Jest to teatr niszowy, dlatego większość rzeczy których potrzebujemy na scenę musimy zakupować sobie sami. Ostatnio przygotowywaliśmy się do wystawienia sztuki, w której grałem główną, męską rolę. Do tej roli musiałem zakupić sobie odpowiedni strój. Przez prawie całe przedstawienie gram w dresach. Jednakże, nie są to takie zwyczajne dresy. Z takimi spodniami nie miałbym problemu. Wziąłbym sobie takie z szafy z domu. Nie było jednak tak łatwo.

Gdzie kupię brokatowe dresy męskie?

męskie dresy moro z brokatemNa scenę potrzebne mi były męskie dresy moro z brokatem. O ile w większości sklepów, które odwiedzałem mogłem dostać takie męskie dresy w tym kolorze, o tyle z tym brokatem było gorzej. Chyba każdy przyzna, że brokat jest specyficzny i pasuje raczej do ubrań dziecięcych aniżeli męskich. W takich dresach nie wyskoczy się do sklepu po zakupy, czy do pracy do biura. Kiedy już zwątpiłem w powodzenie moich poszukiwań udałam się do jeszcze jednego sklepu. Miła ekspedientka poinformowała mnie, że kiedyś mieli w sprzedaży takie spodnie, ale że były niepopularne to wycofali się z ich sprzedaży. Jednakże, jeśli chcę mogę zamówić odpowiedni rozmiar. Od razu wpłaciłem zaliczkę i czekałem na telefon. Tydzień później mogłem przymierzyć swoje brokatowe dresy moro. Na szczęście pasowały jak ulał. Były wykonane z bawełny wysokiej jakości. Wewnątrz były ocieplane. W dotyku były bardzo miękkie i delikatne. Z zewnątrz były obsypane różnokolorowym brokatem. Uprzejma sprzedawczyni poinformowała mnie, że najlepiej jest prać je ręcznie żeby brokat się nie zniszczył. Spodnie były wykonane na gumce oraz miały specjalne ściągacze w okolicach kostek u nóg. Były bardzo wygodne. Zakupiłem je i przy okazji następnej próby zaniosłem do teatru. Dresy idealnie pasowały na scenę. Były bardzo wytrzymałe. Mimo tego, że próby były dość wymagające do dnia premiery nie miały nawet śladu zniszczenia.

Byłem z nich bardzo zadowolony. Nawet po wielu praniach zachowały swoją jakość i żywe, morowe kolory. Brokat okazał się bardzo dobrze zespolony z materiałem, który nawet pod wpływem prania nie odkleił się. Mimo iż obsypane brokatem spodnie wyglądały na typowo męskie, co mi się bardzo podobało, ponieważ okazały się praktyczne również poza teatrem. Po pewnym czasie zacząłem je zakładać również na co dzień.