Poszukiwania kopert firmowych z nadrukiem

Jakiś czas temu otworzyłam własny biznes. Na początku zajmowałam się w mojej firmie dosłownie wszystkim. Teraz zatrudniałam już wielu pracowników, a ja zajęłam się głównie sprawami biurowymi. Przez moją firmę przechodzi bardzo dużo korespondencji. Zaczęłam się zastanawiać jak mogłabym przyśpieszyć proces pakowania dokumentów do kopert i ich wysyłania. Szybko wpadłam na ciekawy pomysł. Przypomniałam sobie, że kiedyś widziałam koperty z już nadrukowanym adresem.

Zamówiłam koperty z nadrukowanym logiem i adresem

koperty firmowe z nadrukiemStwierdziłam, że takie koperty firmowe z nadrukiem będą świetnym rozwiązaniem, które będzie miało wiele zalet. Przede wszystkim przyśpieszy proces wysyłania korespondencji. Przede wszystkim adres nadawcy, czyli naszej firmy będzie już nadrukowany na kopercie i nie trzeba będzie jej adresować, co zawsze zajmuje trochę czasu. Kolejną zaletą takiej koperty firmowej z nadrukiem jest to, że może stać się ona świetną reklamą. Jeżeli nadrukuję na niej logo firmy już na kopercie będzie widać skąd pochodzi korespondencja. Postanowiłam poszukać takich kopert na internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: koperty firmowe z nadrukiem, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Była to strona internetowa, gdzie można było zamówić takie koperty firmowe z własnym nadrukiem w wielu rozmiarach. W dodatku były dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie, a czas realizacji zamówienia był dość krótki. Zdecydowałam się zamówić od razu całą partię takich kopert. Nadruk mogłam łatwo zaprojektować w programie graficznym po tym jak wybrałam kształt i rozmiar kopert. Byłam bardzo ciekawa jak będą wyglądać takie koperty firmowe z nadrukiem. Kiedy kilka dni później przesyłka z kopertami została dostarczona do mojego biura od razu ją rozpakowałam, żeby przyjrzeć się kopertom które zamówiłam i zaprojektowałam.

Jak się okazało, były bardzo dobre. Bardzo mi się podobały. Nadruk był wyraźny i kolorowy. Taka koperta z logo firmy stała się moim znakiem rozpoznawczym i świetną reklamą. Dodatkowo koperta była wykonana z wytrzymałego i trwałego papieru oraz posiadała pasek samoklejący, który powodował, że łatwo było ją zakleić i nie istniało ryzyko, że w trakcie transportu rozklei się i korespondencja zostanie uszkodzona.