Pomysłowe zaproszeni na slub

Wszystkie pary młode mają bardzo dużo spraw organizacyjnych do załatwienia na kilkanaście miesięcy naprzód. Tymi sprawami bardzo często zajmują się pary młode lub zlecają je konsultantowi ślubnemu. Zaraz po ustaleniu daty ślubu para młoda kupuje zaproszenia ślubne lub własnoręcznie je wykonuje. Bardzo ważne informacje jakie chcemy umieścić na zaproszeniu muszą być czytelne oraz jasne.

Fajne i ciekawe pomysły na zaproszenia

zaproszenia weselneJeśli para młoda ma już ustalone wszelkie szczegóły dotyczące własnego Wesela to przystępuje do zapraszania gości. Nawet jeśli nasi goście to są nasi przyjaciele lub są siedzi to i tak zawsze otrzymują od nas papierowe zaproszenie. Bardzo ciekawe zaproszenia weselne są ze zdjęciem pary młodej. Są to nietypowe zaproszenie lecz bardzo pomysłowe. Można je wykonać w sprawdzonych firmach, które się zajmują drukiem. Najbardziej popularne są oczywiście zaproszenia w kolorze białym, ecru czy beżowe. Mogą mieć np. wstawki z koronki dzięki czemu przyjmują taki charakter rustykalne. Niektóre pary młode nie chcą inwestować zbyt dużych kwot tylko w zaproszenia i wolą kupić gotowe tylko do wypisania. Koszt takiego gotowego zaproszenia to trzy do 5 zł. Natomiast zaproszenia na zamówienie np. własnym zdjęciem to koszt około 10 zł. Zatem jest to znaczna różnica w cenie. Jeśli do tego dołączymy koszt wysyłki takiego zaproszenia to już kwota robi się bardzo duża.

Zaproszenia weselne muszą zawierać bardzo dużo informacji np. kto i na co zaprasza. Oczywiście z grzeczności wypisujemy także zapraszających czyli imię i nazwisko naszych gości. Ważne jest także zawarcie informacji gdzie odbywa się nasze wesele oraz Mile widziana jest informacja co para młoda życzy sobie z okazji ślubu.Znacznie ułatwia to gościom weselnym wybór i zakup prezentu ślubnego.