Polecany adwokat z Legnicy

Pilnie muszę znaleźć profesjonalną kancelarię prawną, ponieważ mam duży problem z mężem. Od kilku lat mąż znajduje się w szponach nałogu alkoholowego, powoli tracę już siły. Prosiłam, a nawet błagałam go, aby udał się na leczenie stacjonarne. Jedyne, na co się zgodził, to meetingi AA, na które chodzi raz w miesiącu albo rzadziej. Miesiąc temu mąż stracił pracę i zaczął zbierać złom, na co już nie mogę patrzeć.

Profesjonalne kancelarie adwokackie w okolicy

adwokat z legnicyMoja terapeutka doradziła mi, abym wysłała męża na leczenie sądowe do ośrodka w Czerniewicach. Miejsce to słynie z dużej skuteczności wyciągana ludzi z alkoholizmu, co stanowi dla mnie swoistą nadzieję. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam, że tak właśnie postąpię. Wiem, że mój mąż nie będzie zadowolony z tego pomysłu, ale ja nie zamierzam się dłużej z nim już męczyć. Jeżeli to leczenie nie pomoże, to rozwiodę się z nim, aby ratować siebie i dzieci. Jeszcze dziś poszukam kancelarii prawnej i umówię się na spotkanie z adwokatem, który pokieruje mną, bo nie mam pojęcia, co robić dalej. Wiem, że dobry adwokat z Legnicy przyjmuje całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i spiszę sobie adresy polecanych kancelarii prawnych. Ważne, aby kancelarie te specjalizowały się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Będę się starać o ubezwłasnowolnienie męża częściowe, ale na to zgodę musi wydać sąd rodzinny. Myślę, że nie bezie z tym problemu, gdyż znam osobiście mężczyznę, którego żona najpierw ubezwłasnowolniła, a później wysłała na leczenie odwykowe do Czerniewic. W końcu robię to po to, aby ratować życie swoje, dzieci i męża. Udało mi się dodzwonić do adwokata, z którym jestem umówiona już na jutro na godzinę piętnastą. Jest to ten adwokat, który mieszka niedaleko mnie, co bardzo ułatwia mi sprawę, gdyż zajmuję się małym dzieckiem.

Po krótkiej rozmowie telefonicznej z prawnikiem doszłam do wniosku, że jest to bardzo miły człowiek. Krótko opowiedziałam o swoim problemie z mężem i otrzymałam wiele słów wsparcia. Prawnik pozwiedzał, że mam bardzo dobry pomysł i z przyjemnością postara mi się pomóc. Za poradę prawną i sporządzenie wniosku do sądu zapłacę sto pięćdziesiąt złotych, co jest niską ceną. Inne kancelarie prawne za taką usługę liczą sobie niemal dwukrotność tej kwoty.