Personalizowane body niemowlęce

Moja przyjaciółko ostatnio urodziła swoją wyczekiwaną córeczkę. Jej dziecko jest mi niemalże tak samo bliskie, jak bliskie byłoby moje, gdybym je miała. Dzielnie towarzyszyłam jej przez cały okres ciąży , razem z nią przezywałam wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego czasu, czuję się więc niemalże tak, jakbym sama została matką. Ponieważ dzieciątko urodziło się niedawno, dopiero w tym tygodniu będę miała okazję ją poznać na żywo.

Interesujące body na prezent

kolorowe body dziecięce z metryczkąW najbliższy weekend bowiem wybieram się w odwiedziny do mojej  przyjaciółki i jej nowo narodzonej córeczki (która na imię dostała tak, jak ja). Już nie mogę się doczekać, kiedy ja poznam, a także kiedy zobaczę moją przyjaciółkę, dość długo się bowiem nie widziałyśmy. Z maluszkiem były jakieś problemy, trochę poleżała w inkubatorze i dlatego nie można było ich odwiedzić w szpitalu. W każdym razie chciałabym na to pierwsze spotkanie kupić dla mojej małej dziewczynki jakiś wspaniały, niepowtarzalny prezent, który będzie dla niej potem stanowił pamiątkę na całe życie. Ostatnio widziałam w internecie coś, co idealnie nadawałoby się na taki prezent – kolorowe body dziecięce z metryczką. Można to body bardzo dowolnie zaprojektować, wybrać jakiś ładny obrazek z szerokiej dostępnej gamy obrazków albo nawet dostarczyć własny wzór. Do tego na body znajdzie się imię dziecka, jego data urodzenia, waga i wzrost. Można te wszystko zaprojektować w bardzo szerokiej dostępnej gamie kolorów i takie body prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. Co ważne, koszt takiego body jest wbrew pozorom bardzo niski i każdy może bez problemu pozwolić sobie na taki niepowtarzalny prezent. takie body na pewno w dalszych latach stanie się cudowną pamiątką dla dziecka i jego rodziców. Uważam, ze jest to doprawdy wspaniały pomysł na pierwszy prezent dla takiego maluszka.

Kiedy nie mamy pomysłu na piękny, niepowtarzalny prezent na pierwszą wizytę u nowo narodzonego maluszka, dobrym pomysłem może być zamówienie personalizowanego body dla niemowlaka. Takie body z pewnością spodoba się rodzicom maluszka,  a przy tym jest to również bardzo praktyczny prezent. na body można wydrukować informacje dotyczące maluszka, takie jak jego imię, date urodzenia oraz wagę i wzrost. Koszt takiego body jest niewielki.