Oryginalne sufity z nadrukiem

 

 Dziecięca sypialnia to miejsce, w którym rządzi wyobraźnia. Królestwo dziecka, które zasługuje na wyjątkowe urządzenie. To właśnie tam można kombinować z wyjątkowymi połączeniami kolorów i tekstur. Zasady wystroju przestają istnieć, a możliwości zależą tylko od naszej wyobraźni. Poszukiwanie oryginalnych rozwiązań pomysłów dziecka jest zadaniem rodziców.

Wyjątkowe sufity do pokoju

sufity z nadrukiemJeśli dziecko boi się ciemności, warto pomyśleć nad zagospodarowaniem sufitu w jakieś wyjątkowe światła. Jednym z rozwiązań są taśmy LED zamontowane wzdłuż górnej granicy ścian. Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być podświetlane sufity z nadrukiem. Nie tylko są źródłem światła, ale również można wykorzystać je jako element wystroju wnętrza. Mogą to być wzory nocnego nieba z mnóstwem gwiazd i galaktyk, mogą to być też chmury. Wszystko zależy od tego, co spodoba się naszemu dziecku. Jeśli chcemy poczuć się jakbyśmy leżeli na leśnej polanie, dobrze sprawdzi się wzór z drzewami i prześwitującym pomiędzy błękitnym niebem. Chmury wystające zza wieżowców są dla tych, którzy od sztucznej natury preferują tą prawdziwą. Nie podoba nam się niebo? Nie ma sprawy, można na suficie zamontować nadruk z wodą i rybkami, a będziemy czuli się jak w akwarium. Istnieją też oczywiście bardziej abstrakcyjne wzory albo takie nawiązujące do sztuki klasycznej, ale te bardziej spodobają się rodzicom niż pociechom.

Podświetlany sufit z nadrukiem rozjaśni wnętrze pokoju. Jeśli zdecydujemy się na wzór przypominający niebo, to wtedy sufit będzie imitował źródło światła dziennego spływającego z góry do pokoju. Spanie pod chmurką w swoim wygodnym łóżku jest jak najbardziej możliwe. Możemy poczuć się jak Harry Potter, który jadł posiłki w sali, która wyglądała jakby nie miała sufitu. Podwieszane sufity dają nam podobną namiastkę magii.