Oryginalne i trwałe płytki ceramiczne

Każda metamorfoza wnętrza czy nawet najmniejszy remont niosą za sobą konieczność wyboru nowych i bardziej innowacyjnych rozwiązań. Producenci wyposażenia wnętrz starają się sprostać rozmaitym oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego można wybierać spośród wielu ciekawych możliwości aranżacyjnych.

Niebanalne wzory płytek – kolekcja Ashwood

 

płytki ashwoodEfektownie wykończone podłogi i ściany to niewątpliwy atut dla każdej aranżacji. Można w ten sposób również podkreślić niektóre elementy wyposażenia – oryginalne meble czy artykuły dekoracyjne. Idealna obróbka powierzchni świadczy też o profesjonalizmie i dbałości o techniczne detale. Nadal bardzo często wykorzystywane są płytki ceramiczne, które można dopasować do każdego wnętrza. W ostatnich latach zmieniły się jedynie trendy w kwestii kolorystycznej, pojawiły się też nowe i ciekawe faktury. Uwagę przyciągają płytki Ashwood – niezwykle trwałe, w pięknych wariantach kolorystycznych. Kolekcja Ashwood nawiązuje do natury, płytki imitują drewno wraz z jego niepowtarzalnym usłojeniem. Ceramika z kolekcji Ashwood może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (płytki są mrozoodporne). Oferta jest zróżnicowana kolorystycznie, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego motywu do każdego pomieszczenia. Bardzo ciekawie prezentują się płytki w odcieniach brązu oraz modne obecnie szarości. Takie odcienie swobodnie można łączyć z  różnymi kierunkami stylistycznymi – efekt zawsze będzie satysfakcjonujący.

Ładnie dobrane płytki podłogowe i ścienne to domena nowoczesnej aranżacji. Spośród różnych wariantów kolorystycznych, wielkości i struktury można wybrać te najbardziej optymalne dla każdego pomieszczenia. Warto sugerować się zarówno trwałością oraz funkcjonalnością, nie zapominając przy tym o atrakcyjnym designie.