Nowoczesne rozwiązania w kuchni dzięki blatom Lapitec

Połączenie właściwości technicznych granitu, kwarcu, porcelany i ceramiki, to właśnie Lapitec. Materiał wyjątkowo łatwy w obróbce, jednorodny i trwały, sprawdzi się doskonale w kuchni i w łazience. Zastosowanie blatów kuchennych Lapitec sprawi, że pomieszczenie będzie eleganckie i schludne, jednocześnie zachowując trwałość i łatwość czyszczenia.

Elegancja i nowoczesność blatów kuchennych Lapitec

blaty kuchenne lapitecObecnie materiały tworzone na potrzeby budownictwa i wyposażenia wnętrz muszą charakteryzować się ekologicznym wykonaniem, trwałością i estetyką. Są to cechy, bez których żadna nowoczesna kuchnia się nie obejdzie. Blaty kuchenne Lapitec posiadają wszystkie te cechy, dzięki czemu są materiałem idealnym do wyposażenia kuchni. Poza tym Lapitec świetnie nada się do wyłożenia podłóg w łazience, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, a nawet elewacji wentylowanych. Jest to materiał całkowicie pozbawionego porowatości, dzięki czemu nie wchłania płynów. Cechuje się to tym, że plamy pozostają na powierzchni i łatwo je zetrzeć, a poza tym nie dopuszcza do zagnieżdżania się pleśni czy bakterii. Lapitec jest wykonywany bez użycia żywicy ani pochodnych ropy naftowej, dzięki czemu w żaden sposób nie szkodzi organizmowi człowieka oraz jest obojętny dla środowiska. Naturalne kolory i wykończenia charakterystyczne dla kamienia naturalnego sprawiają, że Lapitec prezentuje się schludnie i elegancko niezależnie od tego jak jest wykorzystany.

Nowoczesne kuchnie wymagają wyjątkowo trwałych blatów, które jednocześnie wyglądają na delikatne. Wykorzystanie blatów kuchennych Lapitec do urządzenia kuchni sprawi, że będzie się ona prezentowała jak w najnowocześniejszych apartamentach. Jednocześnie będzie przez lata spełniał swoją rolę, dzięki wysokim właściwościom mechanicznym tego materiału.