Niezbędny pokrowiec na telefon

Kupując nowy telefon wiedziałem, że na pewno dokupię do niego pokrowiec zważywszy na to, jak potrafią być kruche nowoczesne smartphony. Po krótkim czasie doświadczyłem tego, ile może zdziałać nawet najtańszy case i dzisiaj już wiem, że bez niego ani rusz bez względu na to, czy wychodzę z kolegami, czy siedzę w domu.

Rewelacyjny pokrowiec na Iphone

etui iphone 11 proPo paru miesiącach odkładania pieniędzy wreszcie mogłem kupić sobie nowy telefon, a że udało mi się odłożyć całkiem sporo to postanowiłem nie żałować i kupić wreszcie jakiś porządny smartphone. Mój wybór padł na Iphone ponieważ nigdy nie miałem telefonu tej marki i postanowiłem zobaczyć, jak mi będzie służył. Wiedziałem jednak, że od razu chcę dokupić pokrowiec co na szczęście nie stanowiło najmniejszego problemu, bo mimo tego, że wówczas był to nowiutki model to w internecie bez problemu znalazłem etui iphone 11 pro i to w dodatku w naprawdę wielu wariantach. Postanowiłem zakupić zarówno jakiś ciekawy case, jak i bardziej klasyczny pokrowiec, który pasował mi do garnituru w pracy. Od razu po wzięciu telefonu w dłoń nie żałowałem swojej decyzji, bo zauważyłem, że pokrycie go szkłem może i było rewelacyjnym zamysłem względem wyglądu, ale na pewno nie praktycznym. Telefon był śliski i ciągle miałem wrażenie, że zaraz mi wypadnie z dłoni, a case sprawił, że nie tylko Iphone nabrał objętości, ale też pewniej trzymało się go w dłoni.

Pomimo tego, że chyba każdy z nas stara się ostrożnie obchodzić z nowym sprzętem, to jednak nie zawsze można się ustrzec przed wypadkiem. Całkiem niedawno po zakończeniu rozmowy telefon wypadł mi z ręki wprost na krawężnik. Byłem tak przerażony, że niemal widziałem wszystko w zwolnionym tempie, a tymczasem okazało się, że tani case doskonale ochronił smartphona sprawiając, że nic mu się nie stało.