Niebanalne koszulki dla dzieci

Mama od najmłodszych lat powtarzała mi, że mam poczucie humoru jak tata. Zresztą od kiedy pamiętam żartowałem ze wszystkiego i z wszystkich, nie wyłączając mnie samego. Bardzo ceniłem u siebie tę cechę i kiedy sam postanowiłem założyć rodzinę bardzo zależało mi, żeby moje dzieci miały tak duży dystans do siebie, jak ich tatuś. Nieco sceptycznie podchodziła do tego moja żona, które z jednej strony bardzo lubi moje poczucie humoru, ale z drugiej obawia się, jak przeniosę to na nasze dzieci.

Zabawne koszulki dla najmłodszych

nieszablonowe zabawne t shirty dla dzieciZ perspektywy czasu żona twierdzi, że nie jest najgorzej, chociaż czasami koszulki wybierane przeze mnie dla naszych synów ewidentnie bardziej cieszyły mnie, niż ich. Muszę przyznać, że wybierając nieszablonowe zabawne t shirty dla dzieci zawsze świetnie się bawiłem wybierając różne wzory, rysunki i nadruki, w który później dumnie paradowały na osiedlu nasi synowie. Z czasem okryłem możliwości związane z zamawianiem własnych nadruków, dzięki czemu koszulki naszych dzieciaków rzadko kiedy były standardowe. Przyznaję, że podobnie jak wielu moich kolegów wykorzystywałem niczego nieświadomych synów do manifestowanie swoich preferencji. Z tego względu obaj dostali na swoje trzecie urodziny koszulki mojej ulubionej drużyny. Bardzo lubiłem też kupować im t-shirty ze śmiesznymi napisami, zazwyczaj wychwalającymi ich tatę pod niebiosa. Oczywiście mieli też koszulki z nadrukami na różne okazje, na przykład na wypadek pozostawienia po sobie bałaganu, kiedy przydawała im się koszulka humorystycznie odnosząca się do sumienia i wyrozumiałości ich mamy. Zawsze działała. Kiedy podrośli i poszli do szkoły skończyła się moja przewaga, ponieważ szybko nauczyli się czytać i sami chcieli tworzyć napisy na swoje koszulki. Jestem jednak z nich bardzo dumny, ponieważ nadal wybierają niestandardowe teksty i przejawiają duże poczucie humoru takie, jakie ma ich tata i dziadek.

Koszulki dla najmłodszych często są oknem do wyrażenia swoich marzeń przez rodziców. Nie jest tajemnicą, że sposób ubierania dzieci świadczy o podejściu do życia ich rodziców. Często jednak pozwalają oni sobie na odrobinę fantazji korzystając z nieświadomości dzieci i ubierają je w humorystyczne t-shirty, które wywołują uśmiech na twarzy zarówno rodziców, jak i innych dorosłych, co udziela się też i samym dzieciom.