Nasiona marihuany w przystępnej cenie

Wiele osób rozpoczyna hodowlę nasiona marihuany na własną rękę. Pamiętać jednak musimy, że uprawa nasion w Polsce jest całkowicie zakazane i surowo karane przez prawo. Zakupić więc musimy nasion z hodowli zagranicznych. Większość upraw odbywa się w Holandii i Czechach, ponieważ są to państwa w Europie, gdzie marihuana jest tolerowane A nawet zalegalizowana. Różne hodowlę zajmują się sprawami różnych rodzajów nasion marihuany. Jakie są rodzaje nasion marihuany? Jakie mają właściwości poszczególne odmiany i ile kosztują? 

Tanie nasiona marihuany do kolekcjonowania

tanie nasiona marihuany dla kolekcjonerówNa wstępie warto wspomnieć jakie są rodzaje nasion, jakie mają właściwości i w jakich warunkach mogą wyrosnąć. Nasiona dzielą się na trzy główne rodzaje pod kątem ich uprawa. Istnieją hodowlę nasion typu indoor, typu outdoor i typu autoflowering. Hodowla typu indoor, jak sama nazwa wskazuje polega na uprawie nasion w pomieszczeniu zamkniętym w warunkach domowych. Niezbędne jest odpowiednie oświetlenie dostosowane odpowiednio czasowo do rodzaju marihuany jak i również nawadnianie rośliny. W tego typu uprawa musimy włożyć najwięcej swojego czasu i wkładu finansowego. Nasiona typu outdoor rosną w warunkach zewnętrznych. W zależności od odmiany znaleźć możemy je w różnych regionach świata. Niektóre rodzaje potrzebują chłodnych temperatur więc rosną w takich regionach jak np. Ural, inne zaś wolę ciepłe i suche rejony świata. Trzecia, najbardziej uniwersalna jest rodzaj autoflowering. Są to nasiona, które rosną niemal w każdych warunkach i nie potrzeba przy ich kwitnieniu jest ludzka ingerencja. Nie są to jednak tanie nasiona marihuany dla kolekcjonerów, pomimo tego są bardzo cenione i często kolekcjonowane przez ludzi z tym hobby. Najtańsze są nasiona typu outdoor, nieco droższe typu indoor a zdecydowanie najdroższa są nasiona typu autoflowering. 

 

Jeżeli chcemy rozpocząć swoją przygodę z kolekcjonerstwem nasion marihuany, warto na początek kupić nasiona w mniejszych ilościach. W takim przypadku warto zajrzeć do sklepów stacjonarnych, ponieważ możemy zapytać sprzedawcę o profesjonalna poradę co do wyboru nasion. Niewątpliwą zaletą sklepów internetowych jest praktycznie nieograniczony wybór odmian nasion. Jeżeli mamy zamiar zakupić nasiona w ilości detalicznej, pamiętać musimy że dużą część zapłaconej przez nas zapłaty będą koszty wysyłki.