Napędy do bram sterowane smartfonem

Bramy wjazdowe i garażowe mogą być otwierane automatycznie. W tym celu wystarczy jedynie zamontować w nich odpowiednie urządzenia zwane napędami. Napęd można kupić w dowolnej wersji a wszystko zależy jedynie od możliwości finansowych kupującego. Najdroższe napędy do kosmiczna technologia. Możemy bramę wjazdową albo garażową otwierać za pomocą swojego smartfona. Najtańsze napędy sterowane zwykłym pilotem to niewielkie koszty.

Aplikacją w telefonie otworzysz każdą bramę

napędy do bram WarszawaNajlepsze napędy, które można podłączyć bezpośrednio do smartfona, działają w oparciu o własną kartę sim. Wystarczy jedynie włączyć na telefonie odpowiednią aplikację i można sterować każdą bramą na swojej posesji. Jest to bardzo duże ułatwienie, ponieważ tak naprawdę nigdzie nie ruszamy się bez naszego smartfona. Najsroższe napędy do bram Warszawa działają na własną kartę sim, ale możemy też kupić taki napęd, który wykrywał będzie telefon w obrębie kilkunastu metrów. Wówczas brama łączy się ze smartfonem poprzez bluetooth lub wifi. Działa to wszystko rewelacyjnie, chociaż w każdy taki napęd musimy zainwestować kilka tysięcy złotych. Za to potem nie trzeba się martwić otwieraniem garażu. Wystarczy jedynie zbliżyć się do garażu i kliknąć w ekranie smartfona odpowiedni przycisk. Takie napędy to ogromny luksus i prawdę powiedziawszy nie każdy może sobie na nie pozwolić. Każdy może sobie jednak kupić zwykły napęd sterowany pilotem. Taki napęd do garażu kosztuje już niespełna tysiąc złotych. Sam napęd to jednak nie wszystko bo to tego potrzebna jest jeszcze odpowiednia brama. Wiadomo, że starą bramę trzeba będzie wymienić na taką, do której zamontowanie napędu będzie w ogóle możliwe. Na pewno bramy garażowe czy wjazdowe w wersji automatycznej to bardzo duży komfort dla użytkowników. Komfort i wygoda, którą można odczuć szczególnie zimą.

Właśnie zimą można docenić posiadanie bram garażowych sterowanych pilotem. Napędy dla zamożnych to takie, które kosztują po kilka tysięcy za sztukę. Można nimi sterować za pomocą telefonu, a jeśli ktoś się będzie chciał włamać to brama napisze do nas wiadomość sms. Prostsze napędy kosztują o wiele mniej i steruje się nimi pilotem. Kosztują na tyle mało, że na sterowaną pilotem bramę pozwolić może sobie każdy. I zimą brama do garażu otwiera się samodzielnie.