Najwygodniejsze wózki w szpitalach

Wielofunkcyjne wózki oddziałowe to niezbędny sprzęt pomocniczy w wielu procedurach medycznych. Usprawniają pracę personelu i ułatwiają utrzymanie porządku. Występują w wielu wariantach dostosowanych do przeznaczenia i specyfiki oddziału. Ich zaletą jest możliwość indywidualnej konfiguracji w zależności od potrzeb i warunków.

Wielofunkcyjne wózki na oddziałach

wygodne oddziałowe wózkiWózki na oddziałach pełnią różne funkcje. Wśród nich występują: wózki anestezjologiczne, wózki ambulatoryjne, wózki do przewozu prania, wózki opatrunkowe oraz wózki do przewozu leków. Każdy z nich pełni określone funkcje i jest bardzo przydatny na oddziałach. Z pewnością wygodne oddziałowe wózki są bardzo pomocne dla personelu medycznego. Wielu producentów proponuje różne modele tego sprzętu. Najczęściej spotykane są stoliki zabiegowe wyposażone są w 4 koła, z czego przynajmniej dwa są posiadają blokadę jazdy, oraz ramy metalowe chromowane , ze stali malowanej proszkowo  lub ze stali nierdzewnej. Blaty prezentowanych stolików zabiegowych wykonano ze stali nierdzewnej albo szkła. Niektóre wózki wyposażone są w dwie miski uchylne ze stali nierdzewnej. Stoliki oddziałowe posiadają wyjmowane blaty wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej i wyposażone są w 4 koła o średnicy 75 mmm oraz szuflady stalowe. Tego typu sprzęt jest produkowany z najwyższą starannością, gdyż personel medyczny musi przewieźć nim sporo ilość rzeczy. Ze względu na solidność wózków oddziałowych znajdują się one już niemalże w każdej placówce a pracujący tam ludzie nie wyobrażają sobie już funkcjonowania w szpitalach nie posiadając tego typu pomocy.  Stoliki oddziałowe stosuje się jednak nie tylko w szpitalach a również w placówkach medycznych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, salonach kosmetycznych, SPA oraz salonach masażu. Wszystkie proponowane  produkty  bez względu na ich przeznaczenie powinny odznaczać się bardzo wysoką jakością wykonania oraz zgodnością ze wszelkimi normami.

Z pewnością wózki oddziałowe to sprzęt niezbędny, który powinien pojawić się w każdej placówce medycznej ze względu na swoje wyjątkowo praktyczne zastosowanie. Tego typu urządzenia ułatwiają prace personelowi, który dzięki nim może rozplanować swoją pracę a wszelkie kwestie z nią związane dzięki wózkom są skrupulatnie uporządkowane.