Motory i auta na akumulator

 

Zarówno motory jak i samochody elektryczne czyli z akumulatorem są bardzo popularne wśród dzieci. Są one nie tyle ale trakcyjne co wydają się wręcz niesamowite. Dziecko myśli że prowadzi taki sam prawdziwy samochód jak jego rodzice. Dlatego coraz częściej trzyletnie dzieci proszę swoich rodziców lub Mikołaja o prezent w postaci motoru lub auta na akumulator.

Polecane motory i auta elektryczne

motor trzykołowy na akumulatorZdecydowanie polecany motor trzykołowy na akumulator kupimy w sklepach z zabawkami dla dzieci. W takich sklepach mamy przede wszystkim licencjonowane zabawki dzięki czemu mamy pewność, że są one bezpieczne dla naszych dzieci. Nie tylko samochody czy motory na akumulator powinny pokazać wszelkie atesty i normy jakie nakazuje mieć Unia Europejska. Motory na akumulator to koszt około 400 do 800 zł. Posiada on silnik oraz akumulator, który pełni naładowany utrzymuje pojazd w ruchu nawet do godziny. Taki czas w zupełności wystarcza dziecku bawić się na takim motorku. Ponadto wszystkie motory czy połowę mają bardzo Grube koła o szerokości 10 cm wykonany z pianki Eva. Dodatkowo koła te są pod gumowane dzięki czemu Motor nie Ślizga się podczas użytkowania. Jest to bardzo ważne aż na takim pojeździe siedzi na shell często są trzyletnie dziecko. Sama waga użytkownika nie powinna przekraczać 25 kg.Zarówno samochody jak i motory są stosunkowo lekkie. Ważą około 10 kg. Motor bardzo często ma kluczyk w stacyjce oraz przednie światło led. Oczywiście pod siedzeniem tak jak w prawdziwym motorze mamy miejsce do przechowywania. W takim miejscu dziecko zazwyczaj Chowa swoje skarby lub zabawki. Dla chłopców najczęściej kupujemy motorki w kolorze zielonym lub niebieskim. Natomiast dla dziewczynek jest to kolor różowy lub czarnym.

Jeśli zabawki, które kupujemy naszym dzieciom posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa to mamy pewność że są odpowiednie dla naszych dzieci. Oczywiście bardzo ważne jest także wiek dziecka. Jeśli dana Zabawka przeznaczona jest dla dziecka od trzeciego roku życia to nie powinniśmy ją dawać do zabawy młodszemu dziecku. Druga sprawa jest taka, że jeśli nasze dziecko jeszcze nie jest w pełni gotowe na zabawę daną zabawkom mimo, że ma już określony wiek to też powinniśmy poczekać z ofiarowaniem takiej zabawki swojemu małemu dziecku.