Mechanizm działania obrotnic

Owijarki stretch służą do owijania folii stretch wokół załadowanej palety. Folia zapewnia dodatkowe wsparcie podczas transportu i przechowywania produktów, aby chronić je przed przewróceniem, rozlaniem lub uszkodzeniem. Użytkownik może zgodnie z charakterystyką i własnymi potrzebami dostosować rozciąganie folii owijającej za pomocą śruby.

Obrotnice służą do rozładunku palet

obrotnica do wózka widłowegoAluminiowa obrotnica do wózka widłowego służy jako stanowisko robocze, aby umożliwić ergonomiczny dostęp do nóg podnośnika do załadunku lub rozładunku palet drewnianych. Wystarczy położyć drewnianą paletę na aluminiowej obrotnicy. Paletę można teraz przenosić za pomocą wózka widłowego lub podnośnika paletowego. Obrotnica paletowa stanowiska roboczego z talerzem obrotowym umożliwia ergonomiczny dostęp do nóg podnośnika do załadunku lub rozładunku palet. Po prostu umieść paletę nadawcy na talerzu obrotowym. Paletę można teraz przenosić za pomocą wózka widłowego lub podnośnika paletowego, a także można ją obracać, aby umożliwić dostęp do ładunku z tyłu palety. Pozwala to na umieszczenie palet w pobliżu maszyn lub ścian, zapewniając jednocześnie dostęp do podnośnika. Dostępne są talerze malowane lub ze stali nierdzewnej. Większość firm oferuje 179 paletowych przenośników obrotowych. Około 68% z nich to przenośniki, 5% to maszyny do owijania, a 3% to linia pakująca. Dostępna jest szeroka gama paletowych przenośników stołu obrotowego. Możesz także wybrać przenośnik łańcuchowy, przenośnik rolkowy i system przenośników, jak również ze stali węglowej, stali nierdzewnej i aluminium. Istnieje 179 dostawców przenośników obrotowych, głównie z Azji. Największym dostawcą kraju lub regionu są Chiny, które zaopatrują odpowiednio 100% paletowego przenośnika stołu obrotowego. Przenośniki palet obrotowych są najbardziej popularne w Stanach Zjednoczonych, Australii i Arabii Saudyjskiej. Obrotnica paletowa nadaje się do transportu pełnych i pustych palet, szkieletowych skrzyń transportowych i tac. Rama składa się z przykręcanych profili stalowych, które są malowane proszkowo na kolor jasnoszary.

Kąt obrotu może wynosić od 45 ° do 270 °, krok po kroku 15 °. Obsługa stołu obrotowego jest możliwa od normalnej temperatury pokojowej do -30 ° C. Obrotnica resetuje się automatycznie po zakończeniu pakowania. Obrotnica jest zbudowana z czystej stali o wysokiej odporności na zużycie.