Kupno balonów urodzinowych

 

Kiedy zbliżały się urodziny mojej dziewczyny, postanowiłem zorganizować jej przyjęcie niespodziankę. Chciałem zaprosić na tę małą imprezę naszych wspólnych przyjaciół, czyli osoby, które są jej szczególnie bliskie. Impreza miała mieć miejsce w naszym mieszkaniu, które chciałem na tę okoliczność odpowiednio przystroić. Ostatnio bardzo modne są duże balony z helem, więc stwierdziłem, że dobrze byłoby takie mieć do dekoracji. Udałem się więc do odpowiedniego sklepu w tajemniczy przed moją dziewczyną, mając nadzieję, że niespodzianka się powiedzie.

Zakup urodzinowych balonów z helem

balony urodzinowe z helemJestem człowiekiem, który uwielbia organizować urodziny. Sprawia mi to bardzo dużo przyjemności. Myślę również, że jestem całkiem niezłym organizatorem. Dotychczas każde przyjęcie, za którego organizację odpowiadałem, kończyło się sukcesem. W związku z tym nie widziałem innej opcji, jak pomyślne przyjęcie-niespodzianka dla mojej dziewczyny. Aby ona faktycznie nie dowiedziała się o niczym, poprosiłem jej przyjaciółkę, by zorganizowała jej babski wieczór z noclegiem i przetrzymała ją do późnego popołudnia. Ja za to wziąłem wolne w pracy i pod nieobecność ukochanej, szykowałem mieszkanie na przyjęcie. Do dekoracji przydały mi się balony urodzinowe z helem, które nabyłem w jednym z okolicznych sklepów w moim mieście. Prezentowały się bardzo dumnie! Miałem nadzieję, że ucieszą moją dziewczynę i sprawią dużo frajdy gościom. Najbardziej czasochłonne było dla mnie szykowanie przekąsek. Znalazłem kilka wymyślnych przepisów i mocno się ich trzymałem, by mieć pewność, że nie popełnię gafy. W pracy towarzyszyła mi moja ulubiona muzyka, której słuchałem dość głośno. Nie mogłem się doczekać momentu, w którym moja dziewczyna wróci do mieszkania i ujrzy tę niespodziankę, jak i najbliższych przyjaciół.

Kiedy moja dziewczyna weszła do mieszkania ustrojonego w urodzinowe akcesoria i wypełnionego przyjaciółmi, była bardzo wzruszona. Od razu w oczy rzuciły jej się wielkie balony z helem, które dumnie wisiały w centrum salonu. Sprawnie odśpiewaliśmy sto lat, wręczając jej tort urodzinowy. Byłem przekonany, że będzie to świetnie przyjęcie urodzinowe, które na długo zapadnie w pamięć mojej ukochanej. Mam nadzieję, że i w przyszłym roku będzie mi dane zorganizować jej podobne przyjęcie.