Kupiłem stary ciągnik rolniczy

Mój stary traktor rolniczy to najlepsza zabawka, jaką kiedykolwiek kupiłem. Jestem prostym człowiekiem, lubiłem pracować przy moim samochodzie, zmieniać wtyczki, regulować gaźnik, po prostu „stary majsterkowanie”; to się zmieniło (wraz z resztą świata), gdy pojawiły się komputery. I chociaż zrewolucjonizowały sposób, w jaki żyjemy i pracujemy, sprawiły, że majsterkowanie stało się przeszłością. 

Czynniki wpływające na sprzedaż używanych ciągników

sprzedaż ciągników siodłowych bodzentynNie pozwoliłem na to, kupując mój pierwszy stary traktor rolniczy. Nie jestem rolnikiem z zawodu, ale kocham ziemię i lubię mieć swoją świnię, dzięki temu mam kontakt z ziemią. I majsterkowanie? Cóż, dzięki temu mój stary traktor rolniczy działa płynnie i daje mi trochę czasu z dala od klawiatury. Wiele się nauczyłem, kiedy zacząłem szukać swojego pierwszego starego traktora rolniczego. Stary to tylko termin, jeśli starszy ciągnik działa dobrze i spełnia swoje zadanie, ale pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić podczas zakupów. Odwiedziłem przedsiębiorstwo sprzedaż ciągników siodłowych bodzentyn. W moim przypadku zabrałem ze sobą sąsiada, który akurat był przedstawicielem firmy John Deere, mając pewność, że mój potencjalny zakup starego traktora rolniczego będzie dobrym „raz na zawsze”. Oczywiście, co jest dla mnie dobrym starszym ciągnikiem, może wcale nie być twoim bailiwatem, różnymi pociągnięciami dla różnych ludzi. Więc zadaj sobie pytanie (jakbyś jeszcze nie wiedział), czy kupujesz stary traktor rolniczy do pracy lub zabawy (renowacja)? Czy chcesz zaoszczędzić pieniądze starszym ciągnikiem, czy też czujesz nostalgię i chcesz stworzyć nieskazitelny traktor pokazowy? Inną kwestią do rozważenia jest rodzaj usługi, jakiego oczekujesz; czy będziesz pracować w polu, majsterkować tak jak ja, czy tylko przynosić stary traktor rolniczy na targi powiatowe. W każdym z tych przypadków, patrząc na starszy traktor, warto upewnić się, że działa prawidłowo. Jeśli faktycznie jesteś kolekcjonerem (lub majsterkowiczem), prawdopodobnie znasz lokalnego mechanika, którego możesz zabrać ze sobą, są na wagę złota, uwierz mi i mogą pomóc Ci znaleźć klejnot lub uniknąć cytryny. 

Pierwszą rzeczą, jaką zrobił mój przedstawiciel John Deere, było wdrapanie się na stary koń roboczy, aby sprawdzić, czy łatwo rusza, mówiąc mi, czy tak, to dobry wskaźnik, że akumulator, sprężarka, zapłon i przewody paliwowe są sprawne. Jeśli się nie zacznie, nie kieruj się na wzgórza, tylko upewnij się, że cena jest odpowiednia, ponieważ będzie wymagała trochę pracy.