Komplet srebrnej biżuterii dla dziewczyny

 

Agnieszka była moją dziewczyną od kilku tygodni, ale starałem się o nią prawie rok. Kiedy dowiedziałam się, że rozstała się ze swoim ówczesnym chłopakiem, to wziąłem w końcu sprawy w swoje ręce i udało mi się ją namówić na pierwszą randkę. Tak to się wszystko zaczęło. 

Piękna biżuteria ze srebra prezentem urodzinowym

biżuteria srebrnaAgnieszkę poznawałem przez cały czas, bo niewiele o niej wiedziałem. Bardzo mi się podobała i chciałem spróbować stworzyć udany związek. Moja dziewczyna miała mieć niebawem urodziny a ja nie miałem żadnego pomysłu, co jej kupić. O pomoc poprosiłem jej najlepszą przyjaciółkę, od której dowiedziałem się, że biżuteria srebrna będzie odpowiednim prezentem. Zdecydowałem, że podaruję Agnieszce komplet takiej biżuterii ze srebra, w którego skład miały wchodzić kolczyki, łańcuszek z wisiorkiem oraz bransoletka na rękę. Nie zamierzałem oszczędzać na prezencie dla dziewczyny i na zakupy wybrałem się do znanego sklepu jubilerskiego. Było w nim mnóstwo kompletów biżuterii srebrnej, więc byłem pewny, że kupię Agnieszce coś ładnego. Nigdy wcześniej nie kupowałem biżuterii dla dziewczyny i było to dla mnie nie lada wyzwanie, jednak postanowiłem samodzielnie wybrać jakiś komplet. Sprzedawcę poprosiłem, żeby zaprezentował mi tylko komplety biżuterii srebrnej, bo inna mnie nie interesowała. Ceny były nawet całkiem przystępne a komplety piękne. Wybrałem sam prezent dla Agnieszki. Postawiłem na delikatną i bardzo subtelną biżuterię, gdyż taka pasowała do mojej dziewczyny.

Agnieszka była zaskoczona prezentem, który zresztą jej się podobał. Kiedy powiedziałem, że wszystko wybrałem sam, to uznała, że mam doskonały gust, ponieważ wszystko jej się bardzo podobało. Biżuterię ode mnie nosiła przez cały czas i byłem z tego zadowolony.