Klienci chwalą nasze okna

Przez kilka lat pracowałem w dużej firmie i zajmowałem się produkcją okien. Bardzo dokładnie wykonywałem swoje obowiązki i starałem się jak najwięcej nauczyć i przekazać swoją wiedzę młodszym pracownikom. W firmie coraz gorzej się działo i postanowiłem pomyśleć o swoim biznesie. Miałem spore doświadczenie w branży i wiedziałem co jest w niej najważniejsze. Postanowiłem otworzyć sklep z oknami.

Klienci kupują u nas okna

producent stolarki aluminiowejJako producent stolarki aluminiowej wiedziałem, że na początku będzie ciężko. W branży jest spora konkurencja ale miałem duży zapał i motywację, wiedziałem że sobie poradzę. Udało mi się wynająć spory magazyn i podpisać kontrakty z najlepszymi dostawcami. Wiedziałem, ze moja firma musi być nowoczesna i dostępna dla każdego klienta. Postanowiłem skupić się także na wysyłce internetowej. Podpisałem umowy z firmami przewozowymi, które zaproponowały mi najlepsze warunki. Jako producent stolarki aluminiowej skupiłem się na wszystkim co moim zdaniem było najważniejsze dla moich przyszłych klientów. Starałem się jak najlepiej przygotować do otwarcia. Zatrudniłem jednego pracownika, który miał spore doświadczenie w tej branży. Dobrze mi się z nim rozmawiało, widać było że ma pasje i lubi sprzedawać okna a co najważniejsze będzie umiał dobrze doradzić klientom przed zakupem. Moja firma ruszyła we wrześniu i miałem sporo zamówień.

Udało nam się podpisać dobry kontrakt z pewnym deweloperem, który miał niedaleko magazynu budować osiedle. Kilka bloków już stało a w ciągu dwóch lat miało powstać jeszcze około piętnastu budynków. Nie mogłem uwierzyć, ze otwierając firmę udało nam się zdobyć taki dobry dla nas kontrakt, dzięki któremu mamy zapewnioną prace na kilka miesięcy. Cieszę się, że odważyłem się otworzyć swój biznes.