Jak odzyskać całą moją pracę?

Nie mogłam się już doczekać momentu zakończenia studiów. Czekałam na to naprawdę bardzo długo. Trzy lata spędzone na otrzymaniu licencjatu i teraz dwa lata na magisterce. Na szczęście ten okres dobiega końca. Niby fajnie być na studiach i czuć ten beztroski klimat, jednak najwyższa pora zacząć  dorosłe życie. W końcu ile można chodzić na zajęcia zamiast do pracy. Pozostało mi tylko napisanie pracy magisterskiej i obrona. 

Jak odzyskać dane na laptopie? 

odzyskiwanie danych we WrocławiuPisanie pracy, to dla mnie nic nowego. W końcu mam za sobą już licencjat. Moje studia nie są bowiem najłatwiejsze, ale na pewno są jednym z ciekawszych kierunków. Pracę magisterką piszę z finansów międzynarodowych, więc jest to obszerny i raczej trudny temat, jednak zawsze byłam ambitną osobą. Miałam przygotowane na laptopie już naprawdę sporą część. Udało mi się znaleźć taką bibliografię, że najlepsi profesorowie nie mogli się powstydzić, że z niej korzystają. Miałam gotową już 3/4 mojej pracy i właśnie zabierałam się za dokończenie, kiedy stał się dla mnie koszmar. Usiadłam do biurka i próbowałam włączyć laptopa jednak nic się nie dało zrobić. Pojawiał się blue screen, a mimo, że w sprawach informatycznych jestem laikiem, to wiedziałam, że to nic dobrego. Musiałam natychmiast coś zrobić. Odzyskiwanie danych we Wrocławiu, to przecież nie może być wielki problem. Poszukałam na telefonie najlepszej firmy. Musiała taka być, bo ta praca dużo dla mnie znaczyła. Znalazłam jedną z nich, która zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych. Mają świetne opinie. Cena nie grała dla mnie roli, bo wiedziałam, że nie mam na tyle czasu, aby napisać ją jeszcze raz. Analiza mojego problemu była bezpłatna i już następna dnia od zgłoszenia problemu wiedziałam co jest nie tak. Natomiast swoje dane odzyskałam już po 3 dniach. Tempo ekspresowe! Myślałam, że potrwa to może z miesiąc, a to już zaraz było gotowe.

Nie spodziewałam się, że tak szybko odzyskam swoje dane, a na początku to w ogóle myślałam, że to już koniec. Przez te dosłownie parę dni straciłam tyle nerwów, że to naprawdę szok. Całe szczęście, że to się skończyło tak, a nie inaczej. Firma, która mi pomogła jest godna polecenia. Wytłumaczyli mi wszystko w sposób jasny, wiedząc, że za bardzo się na tym nie znam. Właśnie takiej obsługi potrzebowałam, która pomoże i uspokoi.