Ile kosztuje wynajęcie samochodu na weekend?

Wypożyczalnie samochodowe oferują możliwość wynajęcia każdego rodzaju samochodu na określony czas. Auto można wynająć najkrócej na jedną dobę. Niektóre wypożyczalnie oferują samochody na minuty, ale to oferty obowiązujące w stolicy i największych miastach kraju. W całym kraju za to działają tysiące małych wypożyczalni, które operują na lokalnym rynku. Wynajęcie auta wcale nie jest taki drogi, jakby się mogło wydawać, o ile nie wypożyczymy go na lotnisku.

Samochody do wynajęcia obok mysłowickiej giełdy

wynajem samochodów w mysłowicachBardzo dużo wypożyczalni samochodów działa na śląsku. Zagłębiem samochodowym są tam Mysłowice. W mieście tym znajduje się słynna na cały kraj giełda samochodowa. W każdą niedzielę wystawiają się tam tysiące samochodów. Poza autami można tam kupić wszystko co tylko może się przydać w domu czy w samochodzie. Mysłowicka giełda jest jedną z najstarszych i najbardziej uznanych giełd samochodowych w kraju i w Europie. Dlatego też przyjeżdżają na nią ludzie z całej Polski. I właśnie obok tej giełdy jest jednak z największych w tej części kraju wypożyczalnia samochodów. Oferuje ona wynajem samochodów w Mysłowicach od ponad dwóch dekad. Wynajęcie tam samochodu kosztuje bardzo niewiele w porównaniu na przykład z kosztem wypożyczenia auta na jednym z głównych krajowych lotnisk. Za samochód należący do segmentu hatchback trzeba zapłacić około osiemdziesięciu złotych za dobę. To naprawdę mało, biorąc pod uwagę, że ceny gdzie indziej zaczynają się od stu złotych. Wypożyczalnia w Mysłowicach jest jedną z największych w całym kraju. Do wyboru jest około tysiąca samochodów. Można zamówić samochód z dostawą. Auto zostanie nam wtedy podstawione pod drzwi naszego domu. Każdy, kto potrzebuje wynająć samochód wie, że najlepiej wybrać się właśnie niedaleko giełdy samochodowej. Z oferty wypożyczalni korzystają często Ci, którym udało się sprzedać na giełdzie samochód.

Wypożyczenie samochodu w największej wypożyczalni na śląsku cenowo zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych za dobę. To naprawdę niewiele jeśli weźmie się pod uwagę, że na lotniskowych wypożyczalniach ceny są dwukrotnie wyższe. Mysłowicka wypożyczalnia ma w ofercie ogromną liczbę samochodów. Wszystkie są w bardzo dobrym stanie technicznym, a każde auto jest zatankowane do pełna.