Ile kosztuje Hexagon 7.0?

Polska firma Kross jest obecna na rodzimym rynku od ponad trzydziestu lat. Zajmuje się nie tylko produkcją rowerów, ale również osprzętu, odzieży oraz akcesoriów. Obecnie jest liderem sprzedaży na polskim rynku i duży w tym udział mają bardzo udane serie Hexagon oraz Level. Z naciskiem na Hexagony, bowiem są to rowery bardzo dobrej jakości, a jednocześnie tanie. 

Solidne Hexagony 7.0 od Krossa 

solidny kross hexagon 7.0Rowery górskie z serii Hexagon odznaczają się bardzo dobrym wykonaniem oraz świetnym napędem, przy czym mamy do czynienia ze sprzętem, który u konkurencji kosztuje o kilkanaście procent więcej. Hexagon 7.0 to rower, który doskonale sprawdzi się podczas terenowych wypraw i górskich wycieczek. Jego duże, dwudziesto-dziewięcio calowe koła doskonale trzymają się podłoża, bez względu na warunki atmosferyczne. Spora w tym zasługa specjalnie skonstruowanych bieżników, które świetnie odprowadzają nie tylko wodę, ale również błoto oraz inne elementy terenu. Firmowy, przedni amortyzator ze stu milimetrowym skokiem będzie nieoceniony podczas jazdy po kamieniach, korzeniach, czy też innych terenowych przeszkodach. Natomiast o nasze bezpieczeństwo dbają hydrauliczne hamulce tarczowe, które sprawdza się na każdego rodzaju nawierzchni i niezależnie od warunków pogodowych. Solidny Kross Hexagon 7.0 możemy nabyć już za niecałe dwa tysiące złotych. Naszym zdaniem jest to bardzo uczciwa cena, ponieważ znajdziemy w nim wszystko, czego może potrzebować zarówno początkujący, jak i średniozaawansowany rowerzysta. Jeżeli chodzi o design to jest on jednym z najbardziej charakterystycznych na rynku. Nadaje on Hexagonom sportowego wyrazu oraz charakteru, co cenią sobie zarówno młodsi, jak i starsi amatorzy rowerów górskich. Ten, jak również inne modele rowerów Kross, możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, jak również u jego autoryzowanych partnerów biznesowych. 

Niewiele rowerów może konkurować z Hexagonami, mowa tu głównie o jakości wykonania i tego, ile za nią musimy zapłacić. Bowiem nie znajdziemy wartościowego konkurenta dla Hexagona 7.0, oczywiście wśród rowerów górskich do dwóch tysięcy złotych. I właśnie dlatego Kross jest liderem na polskim rynku – wszak najlepiej wynajduje wszelkiego rodzaju nisze oraz wyczuwa potrzeby klientów.