Gdzie zrobię usg kończyny dolnej w Krakowie?

Od dziecka miałam bardzo duże problemy z nogami. Wiecznie łapałam zapalenia stawów, łamałam kości albo miałam problemy z rzepką. Ostatnio, dzięki niekonwencjonalnemu leczeniu było trochę lepiej, ale wciąż od czasu do czasu musiałam wykonać profilaktyczne usg, żeby mieć pewność, że nic mi się nie dzieje. Kilka tygodni temu przeprowadziłam się do Krakowa i właśnie w tym mieście musiałam znaleźć jakiś dobry gabinet ultrasonograficzny, który dysponował odpowiednim sprzętem.

Znalazłam przychodnię ultrasonograficzną w Krakowie

profilaktyczne usg kończyn dolnych - krakówNie znałam tutaj żadnego zaufanego lekarza, a zależało mi na tym, aby znaleźć kogoś zaufanego, do kogo będę mogła chodzić regularnie. Z doświadczenia wiedziałam, że najlepsze jest USG 4d, ponieważ daje najlepsze efekty i nawet najdrobniejsze zmiany będą szybko widoczne, tak że zdążę na czas podjąć leczenie, które będzie bardziej zapobiegać niż leczyć. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: profilaktyczne usg kończyn dolnych – kraków, i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby wcześniej zapoznać się z opiniami innych pacjentów, ponieważ w ten sposób mogłam wybrać pracownię usg, która jest najlepiej nastawiona na realizację potrzeb pacjentów. Bez problemu, udało mi się znaleźć gabinet ultrasonograficzny, który znajdował się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Pacjenci chwalili to miejsce, głównie za bardzo szybkie terminy realizacji. Można się tam było umawiać nawet na następny dzień jeśli chciało się skorzystać z badania prywatnie lub na następny tydzień, jeśli posiadało się skierowanie i pacjent chciał skorzystać ze świadczenia w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Z tego co zauważyłam na ich stronie internetowej, posiadali na wyposażeniu odpowiedni, nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny, który gwarantował dokładność i skuteczność badania.

Postanowiłam dłużej nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na wizytę. Jak się już wkrótce okazało, to było bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim na miejscu nie było kolejki, i kiedy tylko zarejestrowałam się w kartotece od razu zostałam poproszona do ciemni diagnostycznej. Na wynik nie musiałam długo czekać, ponieważ dostałam go od ręki. Byłam zadowolona.