Gdzie kupię dodatki florystyczne?

Jestem właścicielką kwiaciarni. Ostatnio pod nosem wyrosła mi spora konkurencja. Zależało mi na tym, żeby utrzymać biznes, dlatego musiałam rozszerzyć zakres swojej działalności. Zauważyłam, że w żadnej kwiaciarni dookoła nie ma dodatków florystycznych. Tylko kwiaty i koniec. Ewentualnie jakaś wstążka albo kokarda do bukietu. Stwierdziłam, że dodatki florystyczne to intratny choć nieodkryty w moim mieście biznes. Postanowiłam zainwestować w tym kierunku.

Znalazłam hurtownię z dodatkami florystycznymi

polecana hurtownia dodatków florystycznychSama do tej pory zaopatrywałam się w tego typu dodatki w sklepach. Kiedy było mi coś akurat potrzebne do zrobienia bukietu i wiązanki po prostu kupowałam daną rzecz w odpowiedniej ilości. Teraz zaczęłam się zastanawiać nad hurtową sprzedażą takich dodatków. Byłam przekonana, że na pewno znajdą się osoby, które będą chciały zakupić takie rzeczy do swojego własnego użytku. A ponieważ potrzebowałam na sprzedaż dużych ilości takich materiałów postanowiłam poszukać hurtowni. Potrzebna mi była polecana hurtownia dodatków florystycznych. Następnym razem będąc w hurtowni florystycznej zapytałam właścicielkę, czy w okolicy jest jakaś hurtownia z dodatkami. Poleciła mi firmę, z którą współpracują. Powiedziała, że są oni profesjonalni, mają szeroki wybór produktów i bardzo niskie ceny. Ponieważ ta hurtownia była niedaleko postanowiłam od razu tam podjechać i sprawdzić czy faktycznie tak jest. Hurtownia okazała się bardzo duża i można tam było znaleźć dosłownie wszystko, co może się przydać floryście. Były tam specjalne folie czy siatki do bukietów. Pistolety na florystyczny klej. Wzmacniacze do kwiatów, a także wszelkie gatunki ozdobnych taśm, wstążek i kokard. Zakupiłam a próbę, kilka takich dodatków, żeby zobaczyć czy taki towar będzie miał u mnie w kwiaciarni wzięcie. Rachunek za wszystko był bardzo niski, więc ceny też były w porządku.

Już niedługo później okazało się, że to był świetny wybór. Mojej kwiaciarni właśnie tego brakowało, żeby zostawić konkurencję daleko w tyle. Polecona hurtownia dodatków florystycznych okazała się bardzo dobra. Nie dość, że był w niej duży wybór dodatków, które sprzedawałam to zaczęłam również kupować potrzebne mi artykuły do pracy taniej. Kolejną jej zaletą był fakt, że miała swoją stronę internetową, dzięki czemu mogłam zamówić wszystko online.