Efektowne konsole drewniane

W ofertach producentów mebli uwagę przykuwają projekty nietuzinkowe, które odbiegają stylem wykonania od klasycznych produktów. Takich wyrobów jest coraz więcej, a to umożliwia kreowanie wyjątkowych i klimatycznych wnętrz. Wszystkie elementy wyposażenia można dopasować bardzo skrupulatnie – począwszy od mebli, a skończywszy na detalach dekoracyjnych.

Oryginalne meble z drewna mango

konsola drewniana z mangoModne meble charakteryzują się wygodą w codziennym użytkowaniu oraz atrakcyjnym designem. Obecnie można w domowych wnętrzach łączyć różne style, co spotyka się z niemałym entuzjazmem. Jeżeli umiejętnie zostaną połączone różne elementy, to można spodziewać się fenomenalnego efektu aranżacyjnego. Dużym zainteresowanie w ostatnich latach cieszą się meble w stylu industrialnym, które są bardzo praktyczne i solidnie wykonane. Zwykle są to projekty realizowane z litego drewna, w połączeniu z elementami metalu. Niezwykle efektownie wyglądają modele meblowe, które powstały z egzotycznych gatunków drewna. Rewelacyjnie prezentuje się np. palisander, mango lub akacja. W takiej stylistyce wykonywane są stoły i krzesła, różnego rodzaju stoliki i komody. Fenomenalnie w domowych aranżacjach prezentuje się konsola drewniana z mango, ze względu na specyfikę tego mebla, jak też na oryginalną strukturę drewna. Efektowna konsola może posłużyć nie tylko jako element dekoracyjny oraz przeznaczony do przechowywania różnych drobiazgów, ale także jako mebel do pracy lub jako nietuzinkowa toaletka. Uwagę przyciągają konsole z praktycznymi szufladkami oraz dodatkowymi półeczkami zamocowanymi na blacie. Z drewna mango wykonywane są również inne funkcjonalne meble – np. pojemne regały oraz komody, które można dopasować do wielkości pomieszczenia oraz gustu użytkowników. Takie niebanalne projekty aranżacyjne coraz częściej włączane są także do przestrzeni biurowej.

Meble wykonywane z egzotycznych gatunków drewna zjednały już sobie wielu zwolenników. Takie projekty meblowe prezentują się bardzo oryginalnie, przez co cała aranżacja zyskuje na niebanalnym charakterze. Tego rodzaju wyposażenie wybierane jest często przez indywidualistów oraz pasjonatów nietuzinkowych produktów aranżacyjnych. Szybko można się przekonać, że struktura drewna mango czy akacji dodaje wiele uroku całemu pomieszczeniu.