Dobrej jakości używane regały

Urządzanie sklepu nie jest prostym zadaniem, bo musi spełniać kilka funkcji. Każdy lokal sprzedażowy wymaga indywidualnego podejścia, w zależności czy ma to być sklep samoobsługowy czy klasyczny ze sprzedawcą za ladą, podającym towar.

Z jakich regałów korzystają sklepy?

używane regały sklepoweW każdym lokalu, w którym prowadzona jest sprzedaż towarów, potrzebna jest odpowiednio dobrana ekspozycja. Mowa tu przede wszystkim o regałach, komodach, wieszakach czy gablotach. W zależności od branży, stosowane są różne modele wyposażenia. Duże supermarkety stosują planogram przed meblowaniem lokalu, ponieważ ma n na celu maksymalizację wykorzystania przestrzeni sklepowej i zwiększenie zysków z poszczególnych kategorii produktów. Można kupić nowe lub używane regały sklepowe, które będą dostosowane do wymagań danego asortymentu. W piekarniach najczęściej wykorzystywane są drewniane regały z kilkoma, długimi półkami, które mogą być ustawione pod kątem trzydziestu stopni i posiadać barierki zabezpieczające przed spadnięciem towaru. W sklepach spożywczych sprawdzają się regały metalowe lub zwykłe półki mocowane do ściany. Oczywiście sprawdzą się też regały drewniane z dużą ilością półek o różnej wysokości. Zakup zwykłych regałów sklepowych nie jest dużym kosztem, bo najtańsze kupimy już za niecałe sto złotych. Jednakże duże i masywne regały, które można łączyć modułowe, kosztują już nieco więcej. Najtaniej kupimy używane regały, które często są w bardzo dobrym stanie, a ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Istnieje wiele firm specjalizujących się w produkcji regałów sklepowych wykonanych z różnych materiałów. W zależności od potrzeb klienta, mogą one mieć różny rozmiar i być wykonane z kilku rodzajów materiałów. W większości przypadków są one składane na miejscu.