Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową?

Kiedy za coś się biorę w swoim życiu lubię poświęcać temu całkowitą uwagę i robić to porządnie. Pod tym względem jestem perfekcjonistką, za wyjątkiem przechodzenia na dietę, która nigdy mi nie szła. Do momentu, aż nie zaczęłam korzystać z kateringu wszystkie próby schudnięcia kończyły się fiaskiem głównie ze względu na brak czasu, ale i motywacji.

Główne zalety diety pudełkowej

toruń dieta pudełkowaStaram się być perfekcjonistką, jednakże przechodzenie na dietę nigdy dobrze mi nie szło. Kiedy pierwszy raz próbowałam się odchudzać chciałam najpierw dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Niestety okazało się, że wiedza jest zbyt obszerna, a ja zwyczajnie nie mam czasu na to, aby ją po godzinach pracy studiować. Nie wspominając już o nauce gotowania i samego przejścia w zdrowszy tryb życia. Za ćwiczenia nawet się nie brałam mając świadomość, że bez odpowiedniej diety dużo mi one nie dadzą. Wszystko się zmieniło, gdy przeprowadziłam się do większego miasta, a był nim wówczas Toruń dieta pudełkowa okazała się bardzo popularną rzeczą w mojej nowej pracy i ludzie bardzo ją sobie zachwalali, więc i ja postanowiłam spróbować zwłaszcza, że cena za dietę wydawała mi się niższa niż to, ile miesięcznie pieniędzy przeznaczałam na jedzenie. Zachęciło mi również to, że nie będę musiała gotować ponieważ wszystko będę miała dostarczone niemalże dosłownie pod nos. Kiedy na stronie zobaczyłam, że istnieją również wersje diety, które mają na celu odchudzić poczułam, że może wreszcie to jest moja szansa. Dziś jestem sobie bardzo wdzięczna za tę decyzję ponieważ dzięki diecie pudełkowej wreszcie udało mi się zgubić zbędne kilogramy, ale i przekonać do tego, że można jeść zdrowo, a jednocześnie smacznie. Co mnie najbardziej ucieszyło to fakt, że w ogóle nie chodziłam głodna, a wręcz niektóre posiłki z trudem na początku dojadałam!

Zgubienie paru pierwszych kilogramów zmotywowało mnie do dalszej pracy, dlatego zapisałam się wreszcie na siłownię i zmieniłam dietę, na sportową. Dzięki temu rozwiązaniu mogłam liczyć na optymalne efekty, które zresztą bardzo szybko się pojawiły. Dieta okazała się także niezastąpiona, jeśli chodzi o prace. Zazwyczaj jedząc syty obiad czułam się potem zmęczona, a tymczasem na diecie mam mnóstwo energii do działania, poprawiła się również moja koncentracja, a także znacznie łatwiej wpadam na nowe pomysły.