Biuro turystyczne na medal

 

Wielkimi krokami zbliżały się wakacje i razem z mężem postanowiliśmy, że w tym roku polecimy na jakieś fajne wakacje, do miejsca, gdzie jeszcze nigdy nie byliśmy. Zawsze też na wakacje jeździmy z jakimiś naszymi znajomymi, albo rodziną, ale w tym roku stwierdziliśmy, że chcemy pojechać sami, aby spędzić trochę czasu tylko we dwoje, więc zapowiadały się ciekawe wakacje. 

Wycieczka z biura podróży

biuro turystyczne LublinDługo zastanawialiśmy, jaki kierunek obrać w tym roku. Patrzyliśmy trochę w internecie, ale jakoś nic nie wpadło nam w oko. Znajomi polecali nam przeróżne atrakcje, aż w końcu sami pogubiliśmy się, gdzie co jest i o czym ktoś mówił. Chyba dłużej takie poszukiwania wakacji nie miały sensu, zwłaszcza, że biuro turystyczne Lublin oferuje mnóstwo kierunków najróżniejszych wycieczek. Wybraliśmy się tam z mężem w któryś dzień. Pani, która nas obsługiwała wykazała się mega profesjonalizmem. Zrobiła z nami cały wywiad, zapytała, czy jedziemy sami, czy z dziećmi, jaki kierunek nas interesuje, ile zamierzamy wydać, co chcemy zobaczyć na tych wakacjach. Generalnie zapytała o wszystko, aby móc znaleźć dla nas, jak najlepszą opcję. Zaproponowała nam kilka kierunków i w Europie, ale też poza. Mi osobiście, najbardziej spodobała się opcja Tajlandii i Wietnamu. Nigdy o tych kierunkach nie myślałam, a jak zobaczyłam zdjęcia, to zakochałam się z miejsca. Mąż myślał bardziej o Europie. Spodobała mu się opcja Macedonii, Majorki i Portugalii. Mi szczerze mówiąc też te kierunki bardzo się podobały i cały czas zastanawialiśmy się, co wybrać. Temat generalnie był otwarty. Wróciliśmy do domu i na spokojnie popatrzyliśmy w domu, poczytaliśmy o każdym z tych krajów, czego możemy się spodziewać, jakich atrakcji. Zrobiliśmy taki pełen zarys i ostatecznie wybraliśmy. Lecimy do Tajlandii. Udało mi się przekonać męża do tego kierunku.

Nasze biuro, w którym wykupiliśmy te wycieczkę spisało się na medal. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Nie musieliśmy się o nic martwić. Loty samolotami, jedzenie, różne atrakcje – wszystko było zapewnione. W tym miejscu zakochaliśmy się od razu. Piękny kolor wody, te widoki, ludzie. Mieliśmy okazje pierwszy raz zobaczyć tutejszą kulturę. Wyjazd uważam za bardzo udany i już myślimy kiedy znowu będziemy mogli tu wrócić.