Atrakcyjne projekty wizytówek w Poznaniu

Prowadzę firmę budowlaną i pilnie potrzebuję wydrukować co najmniej kilka tysięcy ciekawych wizytówek. Ważne, aby na wizytówce były podane dane firmy i zakres świadczonych usług. Wcześniejsze wizytówki już mi się skończyły, ale one nie były ciekawe. Wydrukowałam je z szablonów, które są dostępne praktycznie w każdej drukarni. Tym razem, chciałabym aby moje wizytówki były oryginalne i zaprojektowane wyłącznie przeze mnie. Chcę, aby klienci byli pod ich wrażeniem. Wizytówki są swego rodzaju reklamą dla każdej firmy.

Projektowanie wizytówek na stronie firmy drukarskiej

wizytówki projekt poznańPomyślałam, że wizytówki będą kolorowe i na specjalnym, błyszczącym papierze. Papier powinien być powlekany, bo wtedy jest dużo trwalszy od niepowlekanego, gdyż posiada powłokę ochronną. Wizytówki nie mogą być przezroczyste i chciałabym, aby miały złote wykończenie. Wizytówki mogą mieć prążkowaną fakturę, bo to pozwoli wyróżnić się z tłumu. Słyszałam, że można zaprojektować swoją wizytówkę w kreatorze na stronie pewnej drukarni. Poszukam wszelkich informacji na ten temat. Wpiszę frazę w wyszukiwarkę internetową :,,wizytówki projekt Poznań i okolice”. Znalazłam odpowiednią drukarnię w Poznaniu i wejdę zaraz w kreatora. Wybrałam już rozmiar wizytówki i tło, które będzie jasnoniebieskie. Zakończenia będą złote, a napisy czarne. Na wizytówce zamieszczę swoje imię i nazwisko, adres firmy, zakres świadczonych usług i numer telefonu. Obliczyłam, że za dwa tysiące wizytówek zapłacę pięćset złotych. Postaram się uzyskać jakiś rabat, może akurat się uda. Zadzwoniłam do właściciela firmy drukarskiej i otrzymałam zniżkę w wysokości dziesięciu procent. Na gotowe wizytówki muszę poczekać dwa dni. Poprosiłam też, aby papier był najgrubszy z możliwych, aby napisy nie prześwitywały na drugą stronę. Moje poprzednie wizytówki były niedopracowane i nie prezentowały się najlepiej.

Myślę, że każda szanująca się firma, nie tylko budowlana, powinna powsiadać swoje wizytówki. Można zamówić wizytówki z gotowego szablonu, ale stanowczo odradzam. W co drugiej firmie spotykam się z jednakowymi wizytówkami, które są po prostu sztampowe i nudne. Najlepiej zaprojektować swoją własną wizytówkę albo zamówić projekt u właściciela drukarni. Zazwyczaj jest taka możliwość, choć nie każda firma drukarska ma takie usługi w swojej ofercie.